Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Atilla İlhan Sözleri

Atilla İlhan Sözleri

Atilla İlhan sözleri ile Türkiyenin unutmadığı büyük şair üstadının söylemiş olduğu güzel sözleri sitemizde bulabilirsiniz. Atilla İlhan sözleri ile sizlerde büyük şaire kulak verebilir yada bu güzel sözleri

Atilla İlhan Sözleri
Yunus Emre Sözleri

Yunus Emre Sözleri

Yunus Emre sözleri sizlerde bu tasavvuf ehlinin sözlerine kulak verebilirsiniz. Güzel sözler için yazdığımız yazılar arasında en çok beğendiğim ünlü sözlerinden bir tanesi Yunus Emre sözleridir.

Yunus Emre Sözleri
Necip Fazıl Kısakürek Sözleri

Necip Fazıl Kısakürek Sözleri

Necip Fazıl Kısakürek sözleri ile güzel sözler yazılarımıza devam ediyoruz. Ünlülerin yer aldığı kategorimizde sizlere bugün Necip Fazıl Kısakürek’in söylemiş olduğu özlü sözler yer almakta.

Necip Fazıl Kısakürek Sözleri