Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
2015 Yeni Sevgi Sözleri

2015 Yeni Sevgi Sözleri

 • Sonsuza kadar yanımda kal. Düşlerimizi yaşalım. Bitince düşlerimiz yenisini kuralım. Ama sen sonsuza kadar benimle kal. Seni seviyorum.
 • Nasıl ki gökte yıldızlar milyon tane ama ay bir tanedir, sende milyonlarca insan içinde ay gibi aydınlığımsın.
  Bir çemberin ortasında olmak gibi seni sevmek, sen hangi noktasında olursan ol, ben ne tarafa dönsem seni görüyorum.
 • Benden beni istiyorsan seninim, ama benden hiç ölmeyecek bir armağan istiyorsan senin sevgini sana veremem.
  Sevmeyi kimisi ölmek olarak görür, kimisi ölümüne sevmeyi ister. Ama ben seni sevdiğim sürece asla ölmeyeceğim.
  Senden daha güzel rüya görmedim, senin sesinden daha güzel bir ses duymadım, senin gözlerin kadar güzel bir bakış görmedim, senin…

  2015 Yeni Sevgi Sözleri