Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Aşkın Gözü Pembe Lenslidir

Aşkın Gözü Pembe Lenslidir

Aşkın Gözü Pembe Lenslidir

Aşk; yarini gördüğün zaman tarifi imkansız duygulara bürünüp, kelimelerin boğazında düğüm düğüm olması mıdır ? Yoksa onu gördüğünde kalbinin yerinden çıkacakmışçasına çarptığını gizleyeme sen de, içinde biriktirdiğin kelimelerini dudaklarından dökememek midir ? Nedir bu kelimelere sığdıramadığımız aşk ? Bir güzele delice vurulup, çöllerde gezen mecnun olmak mı, yoksa aşığından habersiz bir Leyla gibi yaşamak mıdır ? Aşk, üç heceli kocaman bir cümledir aslında. Cümleye başlarsın ama sonunu bir türlü getiremezsin. Aşk insanı şair edermiş ya hani, işte o zaman anlarsın aşıkların ne demek istediklerini.
Aşkın gözü pembe lenslidir aslında. Aşkın penceresinden bakmaya başladığında dünyaya, artık her şey…

Aşkın Gözü Pembe Lenslidir