Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Ve Seni Gördüm O Anda

Ve Seni Gördüm O Anda

Ve Seni Gördüm O Anda
Aşk her zaman çıkmaz insanın karşısına, çıksa da yakasını bırakmaz. Sürekler seni bazen mutluluğa, bazen uçurumların kenarına, ama yinede her zaman eşsiz bir duygu hissi yaratır insanda. Senide bir araf günü gördüm kumsalda,bana uzatıyordun sanki ellerini, bana fısıldıyor dun sessizce aşkını ve o anda tutuldum ben sana. Güneş gibi doğdun bir anda dünyama, gecem gündüzüm seninle huzura kavuştu ve ben seninle anladım yaşamanın tadını. Sen bir anda girmiş olsan da dünyama sanki yıllardır vardın, sanki yıllardır tanıyorum gibi alıştım bir anda sana ve sensiz olamamaya başladım artık bu hayatta. Kalbim ürkek bir kuş gibi çarpıyor…

Ve Seni Gördüm O Anda