Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Aşk Karamsarlığı

Aşk Karamsarlığı

Saçmalıklar üzerinde kurulmuş, sadece nefes alıp vermekten ibaret olan lanet olası bi yaşam. Umutsuzluk, çaresizlik, pişmanlık, hayal kırıklıkları, yalnızlık… İçinde bu kadar çok şeyi barındıran bir varoluşa neden insanlar bu kadar sıkı sıkıya bağlanır ki ? Sadece acı veren bir şeye böylesine körü körüne bağlanmak yıkılışın ardında ki enkaz olsa gerek. Her yok oluştan sonra varoluşu beklemektir belki de bu kadar bağlanmak. Peki yok ettiklerinin sende bıraktıkları ne olacak ? Yanağından süzülen bir damla yaşla yada sahte ufak bir gülümsemeyle bitirebilicekmisin ? Savaşabilecekmisin kendinle, içinle , benliğinle . Ne kadar dayanabiliceksin bu savaşa ? Kaç defa kendine cevabını bilmediğin…

Aşk Karamsarlığı