Güzel Sözler

-

Reklam

-

2016 Babalar Gününe Özel Mesajlar

2016 Babalar Gününe Özel Mesajlar

• Bir evin en sağlam temeli babadır. Baba insanı hayata bağlayan en güzel aile örneğidir. Babacım senin varlığın ile huzur buluyorum. İnsan en çok bu dünya’da anne ve babasına ihtiyaç duyuyor. Elimi hiç bırakma sakın. Seni çok seviyorum. Babalar günün kutlu, mutlu olsun.

• Bir insanın kaderi evinin içindekiler imiş bunu anladım. Sağ kolum, sol kolum nefesim her şeyim canım babam. Varlığın bana huzur veriyor. Çocukluğumun en güzel resmi oldun sen .Babalar günün kutlu olsun.

• Hani derler ya baba yardır diye. Baba candır canandır hayattır. Sen benim yaşama en güzel bakış açımsın. Kalbimin atışını ben ilk baba diyerek öğrendim. Seni çok ama çok seviyorum canım babam. İyi ki varsın. Hep var ol sakın beni bırakım uzaklara gitme! İşte o zaman bir yanım eksik kalır. Bugün babalar günü ve ben bugün seni yeniden yaşıyorum hayatıma hoş geldin canım babacığım.

• Evin her köşesinde gördüğüm en güzel manzaramsın. Sen benim çocukluk kahramanımsın ,hepte öyle kalacaksın. Canım babacığım. Babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

• Annemle seni ne zaman yan yana görsem işte huzur bu derdim hep. Meğer insanın ailesi en büyük servetmiş. Gözümü bu güzelliklerle süsleyip, beni bugüne kadar getirdiğiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Canım babam bugün senin için büyük gün. Babalar günü. Ama benim için en büyük gün seninle her an yaşamaktır.
Babalar-günü-sözleri

Bunları yazarken ne kadar duygulandığımı sana anlatamam. Ben hiçbir şeyi senin kadar çok sevmedim. Babacığım en çok neyi hatırlıyorum biliyor musun? Her zil çaldığında babam geldi diye kapıya heyecanla koşuşumu ve senin bana en sevdiğim çikolatayı alıp, yanağımı o sıcacık buseni kondurduğunu. Seni yerini hiçbir şey dolduramaz canım babacığım. Babalar günün kutlu olsun.• Dünya’ya tekrardan bir kere daha gelsem yine senin gibi bir babam olsun isterdi. Çünkü sen benim bu hayatta en değer verdiğim insansın. Senin kıymetin paha biçilemez. Babalar günün kutlu olsun.

• Emek denilince aklıma hep sen geliyorsun babacığım. Sen bizim evimizin direği, neşesi, i her şeyisin. İyi ki senin gibi bir babam var. Sırtımı rahat yaslayacağım güven yastığımsın. Seni çok ama çok seviyorum canım babacığım. Babalar gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

• Baba olmak değil mesele baba gibi baba olmaktır, sahip çıkmaktır. Bize her daim sahip çıkarak sevdiğin için, bizden hiç vazgeçmediğin için sana minnettarım. Babalar gün kutlu olsun.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Komik Sözler başlıklı yazımızda En Komik Sözler, Güzel Komik Sözler ve komik sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 4 Beğenen: 2 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Etkileyici Mesajlar

  Etkileyici Mesajlar

  Etkileyici Mesajlar, Etkileyici Mesajlar Yeni, Etkileyici Mesajlar Kısa, Etkileyici Mesajlar Facebook, Etkileyici Mesajlar Twitter, Etkileyici Mesajlar 2014,

 • Süper Sözler

  Süper Sözler

  Süper Sözler, Süper Sözler Yeni, Süper Sözler Kısa, Süper Sözler Hazır, Süper Sözler Facebook, Süper Sözler Twitter, Süper Sözler…

 • Hayat İle İlgili Güldüren Komik Sözler

  Hayat İle İlgili Güldüren Komik Sözler

  Hayat İle İlgili Güldüren Komik Sözler

   

  Bu sayfamızda Hayat İle İlgili…

 • 2017 Sevgiliyi Aldatma Sözleri

  2017 Sevgiliyi Aldatma Sözleri

  Sana o kadar çok güvenmiştim ki seni hayal ederken bu bana sonsuzluğu yaşatır demiştim. Evet, sen bana sonsuzluğu yaşattın…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz