Güzel Sözler

-

Reklam

-

2016 En Damar Sözler

2016 En Damar Sözler

2016 En Damar Sözler

• Birileri sana ters düz olayını yaşatıyor ise, Muhtemelen O sevgiler bir tost gibi ezik duruma düşmüştür.
• Kalbini acıtan kişiye karşılık olarak acı dolu sözleri yaşatır isen, elde ettiğin sevgi şansının da bir kerede yıkıp, virane etmiş olursun.
• Gönlünü yanlış kişiye bağlarsan, Düşeceğin durumun içinden, kolaylıkla sıyrılma gibi bir lükse sahip olamayacaksın. Bu yüzden kalbinin kapısını açacağın insanı iyi seçmelisin.
• Sevgi yolunda ilerlediğin halde, önüne taşlar konulup, engeller senin yakanı bırakmıyorsa, kısmetinin olmadığı yerde yürüdüğün anlamına gelir. Eğer kader yazgında kısmetin açık ise, engel denen kavramları asla yaşamazsın.
• Bazı sevgiler yana döner bir resmi çizer. Baktığında resim gözüne oldukça güzel geliyor, lakin içine girdiğinde anlıyorsun ki, manzarada yanlış çizim hataları mevcuttur. Resim yarım kalmış bir vaziyettedir. Dikkatli ol bilmediğin gönül limanlarında ilerleme. Yoksa o gemi alabora olur anlamazsın.
• Eğer her zaman son sözü ben bitireceğim diye hırs edersen, yanılma payın oldukça çok olur. Tamam, son sözü belki önce sen bitirirsin, ama bunun hiçbir zaman geri dönüşümü olmayacaktır. Bu sevgi çabasında var olan şansını da sıfırlamış olacaksın. Yine üzülen sen olacaksın. Bir şeyleri ertele ama hemen bitirme, biraz zamanın akışına bırak.
• Haklı olduğunu düşündüğün anda yapacağın en güzel davranış susmak olacaktır. Susmak çoğu kişiye durumu kabullenmiş gibi görünse bile, sende ki olgunluğu bir kat daha ortaya çıkartacak, karşı tarafa da senin hakkında olumlu düşünme sansını vererek haksız bir konumda olmadığını ve kendini tamamen doğru ifade ettiğini en yalın dil ile açıklayacaktır. Oyunu başkaları kursa bile sen tavrın ile bu oyunu boza bilecek olgunlukta her daim olmalısın.

 

Bir önceki güzel sözümüz olan 2016 Sevgiye Kucak Açmış Duygular başlıklı yazımızda Güzel Sevgi Sözleri, Sevgi ve Sevgi Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Aşk Acı Ve Mutluluk

  Aşk Acı Ve Mutluluk

  Aşk Acı Ve Mutluluk

   

  Aşk bazen ömürlük bir birlikteliğe atılmış tohumdur, bazen…

 • Atarlı Sözler

  Atarlı Sözler

  Atarlı Sözler, Atarlı Sözler Yeni, Atarlı Sözler Kısa, Atarlı Sözler Facebook, Atarlı Sözler Twitter, Atarlı Sözler 2014, En Güzel…

 • En Çok Konuşulan Ünlü Sözleri 2017

  En Çok Konuşulan Ünlü Sözleri 2017

  En Çok Konuşulan Ünlü Sözleri 2017

  En çok konuşulan ünlü sözleri 2017…

 • 29 Ekim Şiirleri

  29 Ekim Şiirleri

  Bu sayfamızda 29 Ekim Şiirleri, Cumhuriyet Bayramı Şiirleri, Cumhuriyet Bayramı Şiir, Cumhuriyet Bayramı Şiirleri Kısa yer almaktadır.

  Bu sayfamızda 29 Ekim…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz