Güzel Sözler

-

Reklam

-

2016 En Damar Sözler

2016 En Damar Sözler

2016 En Damar Sözler

• Birileri sana ters düz olayını yaşatıyor ise, Muhtemelen O sevgiler bir tost gibi ezik duruma düşmüştür.
• Kalbini acıtan kişiye karşılık olarak acı dolu sözleri yaşatır isen, elde ettiğin sevgi şansının da bir kerede yıkıp, virane etmiş olursun.
• Gönlünü yanlış kişiye bağlarsan, Düşeceğin durumun içinden, kolaylıkla sıyrılma gibi bir lükse sahip olamayacaksın. Bu yüzden kalbinin kapısını açacağın insanı iyi seçmelisin.
• Sevgi yolunda ilerlediğin halde, önüne taşlar konulup, engeller senin yakanı bırakmıyorsa, kısmetinin olmadığı yerde yürüdüğün anlamına gelir. Eğer kader yazgında kısmetin açık ise, engel denen kavramları asla yaşamazsın.
• Bazı sevgiler yana döner bir resmi çizer. Baktığında resim gözüne oldukça güzel geliyor, lakin içine girdiğinde anlıyorsun ki, manzarada yanlış çizim hataları mevcuttur. Resim yarım kalmış bir vaziyettedir. Dikkatli ol bilmediğin gönül limanlarında ilerleme. Yoksa o gemi alabora olur anlamazsın.
• Eğer her zaman son sözü ben bitireceğim diye hırs edersen, yanılma payın oldukça çok olur. Tamam, son sözü belki önce sen bitirirsin, ama bunun hiçbir zaman geri dönüşümü olmayacaktır. Bu sevgi çabasında var olan şansını da sıfırlamış olacaksın. Yine üzülen sen olacaksın. Bir şeyleri ertele ama hemen bitirme, biraz zamanın akışına bırak.
• Haklı olduğunu düşündüğün anda yapacağın en güzel davranış susmak olacaktır. Susmak çoğu kişiye durumu kabullenmiş gibi görünse bile, sende ki olgunluğu bir kat daha ortaya çıkartacak, karşı tarafa da senin hakkında olumlu düşünme sansını vererek haksız bir konumda olmadığını ve kendini tamamen doğru ifade ettiğini en yalın dil ile açıklayacaktır. Oyunu başkaları kursa bile sen tavrın ile bu oyunu boza bilecek olgunlukta her daim olmalısın.

 

Bir önceki güzel sözümüz olan 2016 Sevgiye Kucak Açmış Duygular başlıklı yazımızda Güzel Sevgi Sözleri, Sevgi ve Sevgi Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Sevgi Şiirleri

  Sevgi Şiirleri

  Sevgi Şiirleri, Sevgi Şiiri, Kısa Sevgi Şiirleri, Sevgi Şiirleri Facebook, Uzun Sevgi Şiirleri, Sevgi ile ilgili Şiirler, Sevgi Şiirleri…

 • Şaka Gibi Kısa Sözlеr

  Şaka Gibi Kısa Sözlеr

  Şaka Gibi Kısa Sözlеr

   

  Bazı sözlеr vаrdır şaka gibi duyduğunda şaka…

 • En Yeni Güzel Sözler

  En Yeni Güzel Sözler

  En Yeni Güzel Sözler

   

  Sizlere bu sitede en yeni güzel sözler…

 • Havalı Sözler

  Havalı Sözler

  Bu sayfamızda; Havalı Sözler, Havalı laflar, Havalı Sözler Yeni, Havalı Sözler Kısa, Havalı Sözler Facebook yer alır: Küme düşse…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz