Güzel Sözler

-

Reklam

-

2016 En Duygusal Sözler

2016 En Duygusal Sözler

2016 En Duygusal Sözler

·         Bir gün bir enkaz yığınının altında sevgi ile kurtarın beni diye inleyen nağmeleri duyarsanız, o insan o taşın altında ezilmekten değil, bir daha sevdiklerini görememekten korkuyordur.

·         Dünyada milyarlarca insan olmasına rağmen iki kutup aynı duyguyu aynı anda yaşayabiliyor ise, onlar derin sevgilere sınır tanımıyordur. Aşk uzağı dinlemez, acıyı hissetmez, ama sevgiye her zaman açtır. İnsan Ona hiçbir zaman doymaz.

·         Sana öylesine derin duygular beslemiştim ki gece olduğunda en çok sol yanım ağrırdı. İşte o zaman anlardım ki ben sana gerçekten aşık oldum. Aşk kalbi acıtır, gece insanı uykusundan eder. Kavuşunca küçük sızılar yerine, derin heyecanlar başlar. Artık aşk kabuğundan çıkacak kadar güçlü durur ağaçta.

·         Bir annenin görevi çocuklarına en iyi şekilde bakmaktır. Eğer çocuk annesini hissedemiyor ise, o varlığın hiçbir kıymeti olmaz. Önce bağ anne ve çocuk arasında gerçekleşmelidir. Yoksa duygu hissiyatı aşkta ve sevgide de yarım ilerler.

·         İçimden hıçkırarak ağlamak geliyor. Nedenini bilmiyorum ama kafam oldukça karışık. Sanırım ben de bir fırtınanın içinde esiyorum. Yaprağım savrulmuş gidiyor ve ben o solmuş yaprağı değil, yeni filizlenecek çiçeklerde yaşamak istiyorum. Acısı geçmemiş bir yaprağın çıtırtısını duymaya takatim kalmadı.

·         İçimdeki volkan infilak olup, patlamaya hazır duruyor ise, şimdiden uyarayım aşk ses vermeye başladı bende.·         Değişim güzeldir ama stilde, Yanlış kişilik değişimleri insanı tehlikelere sürükler. Eğer bir aşkın baharında iseniz o mevsim gününü tamamlayamadan değişiyor ise, bu insanın sevgisinden şüphe duymalısınız. Değişim olmalı ama olduğundan farklı olmamalıdır.

·         Bir insan duygusal bakıyorsa hayata, o hep güçsüz bir durumun içine düşer. Ve bu durum karşısında kendini ifade edebilme sanatını kullanamaz. Duygu varlığı güzeldir fakat güçsüz durulunca kırılabilir.

Bir önceki güzel sözümüz olan 2016 Hayata Dair Sözler başlıklı yazımızda 2016 Hayata Dair Sözler, Hayat Sözleri ve Hayata Dair Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Saatler Sen Diyor

  Saatler Sen Diyor

  Sevda duraklarında bekler hasretim
  Sevgiler mülteci uykusuz gecelerde.
  Demlenirken aşk beyaz bir güle diken olur mavi gökyüzü.
  Sen olmayınca gülüm her şey…

 • Öfke Sözleri

  Öfke Sözleri

  Öfke Sözleri, Öfke Sözleri Yeni, Öfke Sözleri Kısa, Öfke Sözleri Facebook, Öfke Sözleri Twitter, Öfke Sözleri 2013, En Güzel…

 • Kitaplardan Sözler

  Kitaplardan Sözler

  KİTAPLARDAN SÖZLER

  Kitap insanın en iyi dostudur diye bir söz vardır. Bu söz…

 • Moda Üzerine Söylenmiş Güzel Sözler

  Moda Üzerine Söylenmiş Güzel Sözler

  Moda Üzerine Söylenmiş Güzel Sözler

   

  • Her şeyin modası geçiyor bir…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz