Güzel Sözler

-

Reklam

-

2016 En Duygusal Sözler

2016 En Duygusal Sözler

2016 En Duygusal Sözler

·         Bir gün bir enkaz yığınının altında sevgi ile kurtarın beni diye inleyen nağmeleri duyarsanız, o insan o taşın altında ezilmekten değil, bir daha sevdiklerini görememekten korkuyordur.

·         Dünyada milyarlarca insan olmasına rağmen iki kutup aynı duyguyu aynı anda yaşayabiliyor ise, onlar derin sevgilere sınır tanımıyordur. Aşk uzağı dinlemez, acıyı hissetmez, ama sevgiye her zaman açtır. İnsan Ona hiçbir zaman doymaz.

·         Sana öylesine derin duygular beslemiştim ki gece olduğunda en çok sol yanım ağrırdı. İşte o zaman anlardım ki ben sana gerçekten aşık oldum. Aşk kalbi acıtır, gece insanı uykusundan eder. Kavuşunca küçük sızılar yerine, derin heyecanlar başlar. Artık aşk kabuğundan çıkacak kadar güçlü durur ağaçta.

·         Bir annenin görevi çocuklarına en iyi şekilde bakmaktır. Eğer çocuk annesini hissedemiyor ise, o varlığın hiçbir kıymeti olmaz. Önce bağ anne ve çocuk arasında gerçekleşmelidir. Yoksa duygu hissiyatı aşkta ve sevgide de yarım ilerler.

·         İçimden hıçkırarak ağlamak geliyor. Nedenini bilmiyorum ama kafam oldukça karışık. Sanırım ben de bir fırtınanın içinde esiyorum. Yaprağım savrulmuş gidiyor ve ben o solmuş yaprağı değil, yeni filizlenecek çiçeklerde yaşamak istiyorum. Acısı geçmemiş bir yaprağın çıtırtısını duymaya takatim kalmadı.

·         İçimdeki volkan infilak olup, patlamaya hazır duruyor ise, şimdiden uyarayım aşk ses vermeye başladı bende.·         Değişim güzeldir ama stilde, Yanlış kişilik değişimleri insanı tehlikelere sürükler. Eğer bir aşkın baharında iseniz o mevsim gününü tamamlayamadan değişiyor ise, bu insanın sevgisinden şüphe duymalısınız. Değişim olmalı ama olduğundan farklı olmamalıdır.

·         Bir insan duygusal bakıyorsa hayata, o hep güçsüz bir durumun içine düşer. Ve bu durum karşısında kendini ifade edebilme sanatını kullanamaz. Duygu varlığı güzeldir fakat güçsüz durulunca kırılabilir.

Bir önceki güzel sözümüz olan 2016 Hayata Dair Sözler başlıklı yazımızda 2016 Hayata Dair Sözler, Hayat Sözleri ve Hayata Dair Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Etkileyici Aşk Sözleri

  Etkileyici Aşk Sözleri

  Etkileyici aşk sözleri ile sevdiğiniz insanı etkileyip ona aşkınızı itiraf edebilirsiniz. En etkili aşk sözleri söyleyerek karşınızdaki insana hissettiğiniz…

 • En Güzel Hata Sözleri

  En Güzel Hata Sözleri

  En Güzel Hata Sözleri

   

  • Seni kırdığım günden beri kendimi hatalı…

 • Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri

  Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri

  Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri
  Hanımlar ya da baylar erkeklerin en çok etkilendiği, vazgeçemediği kadın tipini merak edenlerden misiniz?…

 • GÜNÜMÜZDEKİ KISA İLİŞKİLER

  GÜNÜMÜZDEKİ KISA İLİŞKİLER

  GÜNÜMÜZDEKİ KISA İLİŞKİLER
  kafamı nereye çevirsem gerek gazetelerde gerek ineternette gerekse çevremde gördüğüm kadarıyla uzun ilişki yrütmek neredeyse imkansız bir…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz