Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Yaşama Dair Anlamlı Sözler

Yaşama Dair Anlamlı Sözler

• Bir çiçek dalından koparıldığı an bütün hücreleri ölür. O canlı duruşu kısa bir süre içinde solar gider. Yapraklarında ne gül kokusu kalır, güzelliğinde ne bir eser kalır. İşte insanda böyledir. Çiçek kadar güzel bakar hayata ama bazı kötü düşünceler ile güzelliğini kaybeder solar gider. • Düne dair aklında ne varsa unut gitsin. Bugün için güzellikler var oldukça yaşa gitsin. Ama unutmaman gereken tek şey var. Kendini severken başkalarının da insan olduğu hatırlayarak yaşa! İşte o zaman her yeni doğan güneşte, kalbinin ısındığını hissedecek ve daha fazla mutlu olacaksın.
• Tekneye açılmış bir kervanın hayalleri mavi, geleceği ise duru bir…

Yaşama Dair Anlamlı Sözler