Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Sevgiyi Anlatan En Duygusal Mesajlar

Sevgiyi Anlatan En Duygusal Mesajlar

• Hayatımda hiç bu kadar hüzün ve mutluluğu bir arada yaşamamıştım. Kalbim seni gördüğünde deli gibi atıyor. Beni heyecanlandıran tek insan, iyi ki varsın.

• İçimde bir özlem var her gün kanayan. Sen benim hiç bitmeyen yaram hatırladıkça kanayan ve hiç kabuk tutmayan sonsuz acım. Bu kanayan yaraya derman senin gözlerindir. Bana sadece uzun uzun bak ve seni uzaktan bile olsa izlemeye doyamıyorum. Hayatımın aşkı beni sakın sensizlikle sınama.

• İçimde bir savaş var. Sen ile ben arasında sürekli didişen, kavga eden ama yinede koşulsuz bir şekilde seni sevmekten vazgeçmeyen bir savaş var. Ben artık bu savaşlardan çok yıldım aşkım. Sana…

Sevgiyi Anlatan En Duygusal Mesajlar