Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
2017 Sevgiliyi Aldatma Sözleri

2017 Sevgiliyi Aldatma Sözleri

Sana o kadar çok güvenmiştim ki seni hayal ederken bu bana sonsuzluğu yaşatır demiştim. Evet, sen bana sonsuzluğu yaşattın şimdi her gün senin bana yaptığın yanlış ile bir kere daha ölüyorum.

• Gözümle görsem asla inanmazdım beni aldatacağına. Ama sen bunu bana direk itiraf ettin benimleyken bir başkasını seviyorum dedim. Bu acıyı sen bana yaşattın ya dilerim aynı acı ile sen de sınanırsın.

• Herkes en güvendiğini sever bu hayatta. Bende seni işte öyle derinden sevmiştim. İşte bu benim en güvendiğim en sevdiğim demiştim. Ama sen benim söylediklerimi hiçe sayıp bir başkası ile sevgili olmayı seçtin. Anladım ki bu dünya da…

2017 Sevgiliyi Aldatma Sözleri