Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Kalbi Acıtan Sözler

Kalbi Acıtan Sözler

• Senin gibi bir insanı nasıl sevdim hala anlamış değilim. Şimdiki aklım olsa yüzüne bile bakman geçer giderdim. Ama zaman en büyük ilaçmış. Bugün için her adımımı sensizliğe atıyorum ve adımlarım bana sensiz bir hayat sağladığı için güç veriyor.

• Günün birinde beni hatırlarsan şunu hatırla ben aslında seni hiç sevmedim. Benim için iyi bir eğlenceden başka bir şey olmadın sen.

• Öfkeliyim sana değil kendime. Bugünüme bakıyorum da geçmiş önümde kapkaranlık bir duvarmış. Ta ki sen hayatımdan çıkarana dek. İşte o gün anladım ki tabuları yıktım ve özgürlüğüme yeniden kavuştum.

• Aklıma bazen sen geliyorsun o an içimde kocaman bir nefret…

Kalbi Acıtan Sözler