Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Sevgililer Günü Sözleri

Sevgililer Günü Sözleri

  • Bir kelebek olsam, ufacık ömrümde mevsimleri geçsemde gelsem senin yanına. Konsam dudağına, görsem seni. Benim için en büyük hediye o olurdu. Sevgililer günümüz kutlu olsun sevdiceğim.
  • Mavileri giyer de gökyüzün olurum, sarıları giyer güneşin olurum, bir gün de bakarsın beyazları giyer senin olurum. Nice mutlu beraber yıllara.
  • Güneş seninle doğuyor, karanlık seninle çöküyor geceye. Yıldızlar senin için parlıyor, sen yıldızları gölgede bırakıyorsun. Sevgililer günün kutlu olsun hayatım.
  • Nehir olsa gözlerin, kirpiklerin de köprü olsa bana. Ben geçerken üzerinden kopsa ipler ve düşsem dudaklarına. Sevgililer günümüzde bir öpücük borcun var bana.
  • Ellerin ellerimde, kokun burnumda, aşkın kalbimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece sana aşık…
    Sevgililer Günü Sözleri