Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Güzel Sözler

Güzel Sözler

 • Anne olmak kolay değildir. Hele hem anne hem eş olmak daha zordur. Çünkü evin direği her ne kadar erkektir derlerse de o direği sağlam tutan yine bir kadındır. Kadın, o kadar sorumluluğun arasında bir anne olarak çok güzel sever. Herkes bunu başaramaz. Anne olan anlar.
 • Bir bebek doğar. O bebekle tüm aile yeniden doğmuş gibi olur. Herşey o bebekle unutulur. Tüm sevgiler ona uçar. Onun bir gülüşüyle içiniz ısınır.
 • Sevipte onu kazanmak için çırpınmak yerine, sevipte onda kaybolmak daha mantıklıdır.
 • Herkes verdiği kadar karşısından sevgi görür. Daha fazlasını isteyen insan ya kördür, ya aç.
 • Mutlu olmayı gülmek için istemeyin. Çünkü gülmek için mutlu…
  Güzel Sözler
Whatsapp Mesajlari

Whatsapp Mesajlari

 • Farklılıklarıma tahammül edemeyip saygı duyamayanların ne yaptıklarına ne söylediklerine ne de aşklarına ilgim yok.
 • Hiç birinize ne kendimi açıklamak ne de kendimi ispatlamak zorundayım. Sadece yazıyorum…
 • Geçmişim, şimdim ve yarınım, bütün umutlarım al kalsın senin avuçlarında. Sen beni bu karanlık denizlerde bırakma.
 • Biliyor musun ‘sein’ kelimesinin Almanca’ da iki tane karşılığı vardır; Var olmak ve Onun olmak.
 • Bilemezsin. Belki de aynı kitabın aynı sayfasında beraber ağlamışızdır. Hayatın bize verdiği en anlamlı karşılık bu olurdu herhalde.
 • Aşka inanmıyorum ben fakat diğerlerinden daha fazla sevmem gereken bir adam olduğuna inanıyorum.
 • Oysa sen benim şu kısa ömrümdeki en uzun merhabamdın. Bir kısacık elvedana nasıl sığdırdın merhabalarımı.
 • Kaybetmek korkusu içinde…
  Whatsapp Mesajlari
En Etkileyici Sözler

En Etkileyici Sözler

En Etkileyici Sözler

• Seni her gördüğümde, kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor, içimde çok anlam dolu duygulara harekete geçiyor. Seni bana o kadar çok özel kılan bakışlarını unutmak imkansız. Sen benim dünyamda kocaman bir güneşsin. Varlığın ruhumu ısıtıyor, hayata olan sevgimi iki kat daha fazlalaştırıyor.
• Her lafa kulak asmam çünkü seviyemi düşürmek gibi bir niyetim yok, ama aşkıma edilen lafta kimseyi de tanımam.
• Doğru diyorsun sevmek mücadele etmektir, ama yanlış bildiğin konuyu hatırlatayım sevmeyi hak etmeyenler için, bırak mücadele etmeyi, ismini anmak istemem. Sevgi emeği ancak hak edilenle paylaşılınca anlam kazanır.
• Sabırlı olmayı huy edinen insanlar, yaşamları boyunca başkaları tarafından…

En Etkileyici Sözler
Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

 • Yine yanımda uyumuyorsun bu gece. Gözlerimi yumuyorum karanlığa. Uyuyormuşsun gibi yanımda yastığa sarılıyorum. Güzel yüzün beliriyor hafızamda. Hoş gerçi gittiği yok ta, gamzelerini öpmek geliyor içimden. Sonra bunun yerine kalkıp sana mesaj yazıyorum: ‘Çok Özledim’. Herşeyin özeti bu.
 • Seni sevmek yangınlara yürümek, alevlerde üşümek. Seni sevmek alevlere sarılmak, kül olmak. Seni sevmek alev olmak, senin için yanıp, sana kül olmak.
 • Nefes aldığı mesafe kadar yakın olacaksın ona. O nefes aldığın sen nefesini vericeksin, o nefes verdiğinde onun nefesini çekiceksin ciğerlerine. Sigara içmek bile istemeyeceksin sonra. Onun kokusunu isteyeceksin.
 • Herkes birilerine çok aşık, ölüyor, bitiyor. Ama kimse şiir yazmıyor. Şiir yazmadan aşk mı…
  Aşka Dair Sözler
Arkadaşlık Sözleri

Arkadaşlık Sözleri

Yüzünüz kirliyse bunu sadece gerçek arkadaşlarınız size söylerler…

En önemlisi insanın kendisi ile arkadaş olmasıdır. Eğer insan kendisi ile arkadaş olamıyor ise başka kişilerinin de arkadaşı olamaz…

Eğer ki bir arkadaşınızın bir sıkıntısı var ise ona sıkıntısını giderebileceğiniz bir şeyin olduğunu sormaktan kaçının. Onun sıkıntısını giderebileceğiniz en uygun şeyi düşünün ve yerine getirin.

Arkadaşlar kavuna benzetilmektedir. İyi bir arkadaş bulmak için onlarcasını hatta yüzlercesini denemeniz gerekmektedir…

Benim alın yazımı sen mi yazdın, benim yalnızlığımı sen mi çizdin, kim değiştirdi seni söyle bana. Benim tüm yaşantımı değiştirdin. Güneş batmadan, akşam olmadan gel. Gel ki beni sensiz, beni yalnız bırakma.

Evinizin arka bahçesinde, kendi arkadaşlarınızın yapmış…

Arkadaşlık Sözleri
Tebrik Sözleri

Tebrik Sözleri

Tebrik Sözleri

• Doğuşun aydınlık oldu, gülüşün bahar oldu, başarın zafer oldu, iyi ki varsın canım yavrum.
• Bugüne kadar en vefalı dostlarımın eli hep elimdeydi. Sıcak dokunuşlarını yüreğimde hissettim. Çıkarsız sevgilerine şahit odum. İyi varsınız. Bana kazandırdığınız samimi dostluklar için sizlere minnettarım.
• Bu sene evliliğe adım atacak canım arkadaşımı en içten dileklerim ile kutluyor, hayatında yapmış olduğu seçimlerde umarım sonsuz mutlulukları kazanmasını diliyorum.
• Çok Değerli yazarlarımızdan biri olun Elif şafağı yapmış olduğu ve gençlere hitap etmiş olduğu ölümsüz eserlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.
• Bugün senin doğum günün, hayatını en tatlı anını yaşıyorsun. Belki biraz içerliyor, kendince üzülüyorsun…

Tebrik Sözleri
En Anlamlı Aşk Sözleri

En Anlamlı Aşk Sözleri

“kahve” rengi gözlerinden koy ömrüme, kırk yılın hatırına senin ile kalayım…

Senin gözlerin, sonunu bilmediğim bir filmdi, hiç bitmesin istediğim, en sevdiğim film gibi.

Senin ile aynı şehirde olma ihtimali bile güzeldi. Belki bir gün bir köşe başında rastlaşabilir, belki parkta aynı bankta oturabilirsiniz. İşte bu ihtimal bile beni her zaman mutlu etti.

Bana dengesizsin deme, sol yanıma çok yüklenen sensin!

Senin ile en farklı sonuçları düşünmüştüm de; ayrılık hiç olmamıştı düşüncemde. Zaten istemediğimiz her sonuç, aslında aklımıza getirmediğimizdir.

En özel anlarıma hayallerin ile eşlik ettin, şimdi beni böyle sensiz ve sessiz bırakıp gidemezsin. Buna hakkın yok!

Sana aşkımı anlatacak söz bulamadım… Anla işte; bildiğim…

En Anlamlı Aşk Sözleri
Dostluk Sözleri

Dostluk Sözleri

Bir gün gelir yollarını karlar kapatır, çevreni hüzün bulutları kaplarsa, hangi zaman dosta ihtiyacın olursa dost olabildiğim kadar senin yanındayım…

Dost bazen var olmayan bir sevgili, bazen minik bir kuş, bazen ise saksıda duran bir çiçek gibidir, fakat gerçek dost seni senden daha çok seven kişidir.

Dostlarınla beraber öyle vakit geçir ki onlarla bir gün düşman olduğun zaman senin ile ilgili söyleyecek hiçbir sözleri bulumasın. Düşmanlarınla da öyle bir yaşa ki bir gün dost olduğun zaman alnın ak olsun…

Gülerken herkes senin yanında olur, peki ya ağlarken? Başarılarında çoğu kişi yanında olur, peki ya yenilgilerinde? Öyle bir dostun olsun ki kötü bir…

Dostluk Sözleri
2017 Yılına Özel Sevgi Tüyoları

2017 Yılına Özel Sevgi Tüyoları

2016 Yılına Özel Sevgi Tüyoları

• Bir insanın gönlü fethetmek istiyorsanız ona önce güven duygusunu aşılayın. Çünkü güven çok önemli bir karakterdir. Onu yitirdiğiniz anda karşı taraf sizi asla kabul etmeyecektir.
• İki kişi arasındaki diyalog çok sıradan olmamalıdır. Eğer içinde aşk varsa, biraz cilve biraz eda, bir kadının en tehlikeli anahtarıdır. Erkek kadındaki cilveyi her zaman ön adımda tutar. İlişki başlatınca da biraz da sempatikliğine güvenir. Yanıldığında da hayal kırıklığının en büyüğünü yaşar.
• Bir ilişkide gidişat çok önemlidir. Eğer aşkın içinde anlayış ve olgunluk yetisi yoksa asla bu iki kişi anlaşamaz.
• Çok fazla baskın karakterli erkeklerin ilişkilerinde en büyük kayıpları,…

2017 Yılına Özel Sevgi Tüyoları
Edebi Sözler

Edebi Sözler

Hadi kestane satanı anladım, simit satanı da anladım. Fakat dost satan, o da mı ekmek parası için satıyor?

Dünyanın en güzel aşkını yaşayabilirsin veya kalbin kırılabilir, fakat denemediğin müddetçe hiçbir zaman anlayamayacaksın…

Sözünü yükselt, sesini değil. Gök gürültüleri değil yağmurlar zambakları büyütür…

Kaç vakittir bu yerden kaçıp gitme hissi gelse, bir kenara çekilerek bu hissin kaybolmasını umuyorum. Çünkü gidersem dönmeyeceğimi biliyorum.

Uçamazsan koşmayı dene, eğer koşamazsan o zaman yürümeyi dene, eğer yürüyemezsen de sürünmeyi dene. Fakat ne yaparsan yap sürekli olarak ilerlemelisin…

Gelecekse eğer beklenen, beklemek kadar güzel bir şey yoktur. Özleyecekse eğer özlenen, özlemek kadar güzel bir şey yoktur. Ve sevecekse eğer sevilen…

Edebi Sözler