Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Manalı Sözler

Manalı Sözler

İnsanın aklı ile yüreği arasında çaresiz kalması çok kötüdür. Ona bir an kadar yakınken bir asır kadar uzak olması çok kötüdür.

İnsanların mutsuzlukları veya mutlulukları, kaderin olduğu gibi karakterlerin de sonucu olmaktadır…

Dostlarım için eğilerek sırtımı adeta bir köprü yapmaya hazırım. Fakat temiz kalpleri olan ayakları ile üzerimden geçtikleri sürece.

Sizi üzen kişilere hala selam verebilme gibi bir huyunuz bulunuyorsa, bu huy değil vicdanınızın sadakası demektir…

Akşam ezanı okunduktan sonra kıyamet kopacakmış ya, anneler belki de akşam ezanı okunmadan önce ol demelerinin sebebi son bir defa görebilmek için olabilir mi?

İnsan bitti dediği anda aslında…

Manalı Sözler