Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Dostluk Sözleri

Dostluk Sözleri

Bir gün gelir yollarını karlar kapatır, çevreni hüzün bulutları kaplarsa, hangi zaman dosta ihtiyacın olursa dost olabildiğim kadar senin yanındayım…

Dost bazen var olmayan bir sevgili, bazen minik bir kuş, bazen ise saksıda duran bir çiçek gibidir, fakat gerçek dost seni senden daha çok seven kişidir.

Dostlarınla beraber öyle vakit geçir ki onlarla bir gün düşman olduğun zaman senin ile ilgili söyleyecek hiçbir sözleri bulumasın. Düşmanlarınla da öyle bir yaşa ki bir gün dost olduğun zaman alnın ak olsun…

Gülerken herkes senin yanında olur, peki ya ağlarken? Başarılarında çoğu kişi yanında olur, peki ya yenilgilerinde? Öyle bir dostun olsun ki kötü bir…

Dostluk Sözleri