Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Arkadaşlık Sözleri

Arkadaşlık Sözleri

Yüzünüz kirliyse bunu sadece gerçek arkadaşlarınız size söylerler…

En önemlisi insanın kendisi ile arkadaş olmasıdır. Eğer insan kendisi ile arkadaş olamıyor ise başka kişilerinin de arkadaşı olamaz…

Eğer ki bir arkadaşınızın bir sıkıntısı var ise ona sıkıntısını giderebileceğiniz bir şeyin olduğunu sormaktan kaçının. Onun sıkıntısını giderebileceğiniz en uygun şeyi düşünün ve yerine getirin.

Arkadaşlar kavuna benzetilmektedir. İyi bir arkadaş bulmak için onlarcasını hatta yüzlercesini denemeniz gerekmektedir…

Benim alın yazımı sen mi yazdın, benim yalnızlığımı sen mi çizdin, kim değiştirdi seni söyle bana. Benim tüm yaşantımı değiştirdin. Güneş batmadan, akşam olmadan gel. Gel ki beni sensiz, beni yalnız bırakma.

Evinizin arka bahçesinde, kendi arkadaşlarınızın yapmış…

Arkadaşlık Sözleri