Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Doğum Gününe Özel Güzel Sözler

Doğum Gününe Özel Güzel Sözler

Doğum Gününe Özel Güzel Sözler

 

 

Dostlar acıyı söyler fakat hep doğruyu söylerler. Sana bugün farklı bir şey söyleyeceğim, hem doğru hem de tatlı bir söz. İyi ki doğdun, iyi ki varsın…

Dünya’da çok fazla insan vardır. Bunlardan kimi ağlıyor, kimi mutsuz, kimi mutlu kimi gülüyor fakat bütün güzelliklere layık olan birisi var. O kişi şuan bu mesajı okumakta. Nice senelere…

Geçmişine sürekli bakan geleceğini göremez. Geleceğini göremeyen ise ilerleyemez. Sen sen ol hayatında sürekli olarak emin adımlar at. Doğum günün kutlu olsun…

Dilerim ki bahar ayaklarının önüne aksın, gözlerinin ucunda yıldızlar parıldasın, hafif esen rüzgarlar…

Doğum Gününe Özel Güzel Sözler
İslam’da Çocuk Eğitiminin Önemi

İslam’da Çocuk Eğitiminin Önemi

İslam’da Çocuk Eğitiminin Önemi

 

Çocuk eğitimi oldukça geniş olarak ele alınıp incelenebilecek bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Gelecek nesillerin büyükleri olacak çocuklar kendilerinden sonra gelecek nesillerin de eğitimcisi niteliğini taşıdıklarından , dini yönden çocuk eğitimi ebeveynlerin her açıdan hassas davranmaları gereken bir konudur . Çocuk eğitiminin temelinde ise sevgi ve saygının bulunduğunu söylemek oldukça yerinde olacaktır.

Çocuklarda dini eğitim oldukça dikkatli davranılması gereken konuların başında yer almaktadır.Müslümanlığın gereklilikleri, Kur’an ahlakını ve dinini tanıyarak ve bilerek yetişen bir çocuk ileride doğru ve yanlışı ayırt edebilme, adaletli davranabilme ve çevresiyle güzel ilişkiler kurabilme açısından…

İslam’da Çocuk Eğitiminin Önemi
İNSANI ANLATAN EN SAMİMİ SÖZLER

İNSANI ANLATAN EN SAMİMİ SÖZLER

 İNSANI ANLATAN EN SAMİMİ SÖZLER

 

• İnsan kimyası çok farklıdır. Hiç bir test ve deneyler,pozitif sonuç vermez. Tamamen beyin harekete geçer ve kişiyi yönetmeye başlar.Algı sistemi onu kuracağı gelecek ile sınar. Kişiyi hayata hazırlar. Her zaman mağlup olan insanlar değil, düşünce sistemi olur. Aslında yine insandır kaybeden. Çünkü kendi beynini yönlendirir. Düşüncelerinin akışına gider. Bunun farkına varmak zordur. Kabullenmeyi sevmez her zaman kendi çıkarları doğrultusunda yaşamayı kabul ederler. Onların yanlışları aslında artılarıdır.

• İnsan buğulu bir yarendir. Kendini severken çok bencildir. Yine de en güzel sevgili kendisidir. Bir ayna bir insanı nasıl…

İNSANI ANLATAN EN SAMİMİ SÖZLER
Nedir insanı insan yapan?

Nedir insanı insan yapan?

Nedir insanı insan yapan?

 

Nedir insanı insan yapan? Gülmesi midir, ağlaması mıdır? Gücü müdür yoksa zayıflıkları mı? Her şeye sahip olabilmesi yoksa, her şeyi yok etmesi mi? Zaafları mıdır yoksa hırsları mı? Arzuladıkları mı, korkuları mı?
                İnsanı tek bir şey insan yapamaz. Ancak insanı insan yapan nefsidir. Zaafları, korkuları, zayıflıktır. Dokunsan ağlayacak duruma gelmesidir. Bir robot düşünün her işinizi yaptırın, karşınıza alın sövün sayın. Sizce bir tepki verir mi? Peki , ya bir insana aynı şeyi yapsanız? Yapılmaz değil mi, yapılsa dahi bir yere kadar….

Nedir insanı insan yapan?
Aşkın En Güzel Halidir Sözler

Aşkın En Güzel Halidir Sözler

Aşkın En Güzel Halidir  Sözler

 

 

En farklı cümleni kur; seni ne kadar sevdiğimi anlat bana!

Müzik evrenseldir. Sen benim en güzel melodim sin.

Sen benim asla unutmayacağım şarkı sözümsün… ezgisini bilmediğim, ama hüznünü daima yaşadığım.

Gideceksin, sen de herkes gibi bir gün gideceksin!

Ağzı ile kuş bile tutsa sevemeyeceğim insanlar var… Bir de canıma kast etse dahi sevmekten vazgeçemeyeceklerim.

Eğer ki birini hayatından çıkartmak istiyorsan onun ismini kumların üzerine yaz. Sabah olunca fırtına ile dalgaların onu ortadan kaldırdığını anlayacaksın. Eğer birini seviyorsan onun ismini kalbine yaz ki ne bir dalga ne de bir fırtına onu ortadan kaldırmasın.

Eğer…

Aşkın En Güzel Halidir Sözler