Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Burası Köroğlu’nun Dağları

Burası Köroğlu’nun Dağları

Burası Köroğlu’ nun Dağları

 

Haykırışım, isyanım dağlara ve aşık etti beni yuvamı kurduğum mağaralara. Kimseden bir şey beklemem, etmem halimi şikayet. Dağ taş sarmış beni demek, eşe dosta ne var gerek. Yalan dünyanızla baş başa bıraktım sizi, haksızlıklarınız la zulmümüzle yeyin birbirinizi. Benden uzak olsun medeniyetiniz, uzak olsun bana ne varsa vadettiğiniz benden gayri olsun . Sizden geldim sizin gibi değilim. Sizlerden biriyim ama sizden öteyim. Burası benim, benim dağlarım Köroğlu’ nun dağları. Gençliğimin göğermiş en güzel bağları. Demişler Köroğlu eşkiya olmuş diye, demişler Köroğlu isyan etmiş diye. Siz iki yüzlü…

Burası Köroğlu’nun Dağları
Önder Ve Lider İnsanlar

Önder Ve Lider İnsanlar

Önder Ve Lider İnsanlar

 

Kitleleri peşlerinden sürüklemekte usta insanlardır. Sözlerini muhatabının en derinlerine nufuz ettirirler. Kendileri için göz kırpmadan ölüme gidecek sayısız insanlar olduğu gibi hayranlık ve övgüyle her yerde adlarından bahsettirirler. Analar ne aslanlar doğuruyormuş meğer demekten kendinizi alamadığınız, harbi insanlardır. Onlara bu başarıyı getiren nedenleri merak ettiniz mi? Elimizde veriler, en başta hedeflerini iyi belirleyerek ,yılmadan gece gündüz idealleri için çalışmaları neticesinde buraya geldiklerine işaret ediyor. Kariyerlerinde neredeyse şans faktörü yok gibi. Kısa sürede sabırlarının ve emeklerinin karşılığını alırlar. Genelde basiret sahibi bu insanlar, etrafında insanların gerçek yüzünü bilirler ve…

Önder Ve Lider İnsanlar
İşsizlik beni ne hale getirdi

İşsizlik beni ne hale getirdi

İşsizlik beni ne hale getirdi

 

Kendimi tanımaz oldum. Geçinecek birkaç kuruşu bulup, ayaklarımın üstünde durmak için çalmadığım kapı kalmadı. Üstüme kapanan her kapı ve beni geri çevrildiğim her başvuru gittikçe beni ümitsizliğe sevk ediyor. Ben böyle değildim hayat doluydum. Hayallerim vardı. Ümitlerim dimdik ayaktaydı. Çalışanlara baktığımda kimseden geri değilim. elim ayağım tutuyor, canım sağ ama Türkiye’ de işsizlik var. Bunu ben ortadan kaldıramam ya. Geçim şartları gittikçe zor hal almaya başladı. Zaten elde avuçta da bir şey yok. İş bulmanın bu kadar zor olduğunu bilmezdim. Belki de bir mesleğim var o yüzden…

İşsizlik beni ne hale getirdi
Buguzelsozler Net Tanıtım Yazısı

Buguzelsozler Net Tanıtım Yazısı

Buguzelsozler Net Tanıtım Yazısı

 

SEVDİKLERİNİZE GÖNDEREBİLECEĞİNİZ EN GÜZEL SÖZLER İnsan ruhuna ve duygularına hitap eden bir çok güzel sözü bir araya getirdik. Bu güzel sözler, sürekli güncel ve yenileri eklenmekte, Kendinizi ifade edeceğiniz mutlaka bir sözümüz vardır sloganıyla size hizmet ediyoruz. Bunun karşılığında hiçbir ücret talebimiz yoktur. Sitemiz diğer siteler gibi bağışta toplamamaktadır. Zaten bize destek vermek isteyen kullanıcılarımızın sürekli bizi takip etmesi, yorum ve yazılarıyla katkı sağlaması yeterlidir.

TÜM DUYGUSAL SÖZLER BURADA Gererek sevgiliye söylenecek söz olsun. Aklınıza ne gelirse gelsin. site yazarlarımız sürekli bir şekilde çalışarak özenle derlemekte ve sizlere ulaştırmakta….

Buguzelsozler Net Tanıtım Yazısı
Yaradana Yakarış

Yaradana Yakarış

Yaradana Yakarış

 

Nefsime ve şeytanıma uyup içine düştüğüm bu içler acısı hali sana şikayete geldim. Yarattıklarının zulmüne uğradım. Senin dediğin gibi ben de her kul gibi nankör, günahkar ve isyankar ım. Etrafımdaki çareler birbir tükenirken sana sarıldım, sana sığındım. Her yerde ve her şeyde seni arıyorum.

Ey yerlerin ve göklerin padişahı, senin rahmetine ve yardımına muhtacım. Sıkıntılarımı insanlara açtım aciz kaldılar. Hastalıklarımı doktorlara dedim bir şey yapamadılar. Borçlarım için kapı kapı gezdim her kapıdan beni geri yolladılar. Senin dergahında ümitsizliğe yer yok. Senin katında geri çevrilen dua da yok. İyiliği senden kötülüğü…

Yaradana Yakarış