Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Anlamlı Ve Güzel Sözler

Anlamlı Ve Güzel Sözler

Anlamlı Ve Güzel Sözler

 

• Seni çok seviyorum diyenler bugün hayalet kadar görünmez oldular.

• Senin seviyorum dediğin nasıl bir şeyse , bende gözyaşı bırakmadı bil istedim.

• Kız diyete girmiş , bana da aşktan eridim diyor .

• Şimdi yanımda olsaydın , yağan yağmuru aynı penceren çay yudumlarken birlikte izlerdik.

• Masa da sen karşımda oturup yemek yesen , bende kokunu içime ekip seni izlesem.

• Yokluğun kasırga gibi yıktı gönül kasabamı , gel de yağmurdan sonraki gök kuşağım ol ne dersin ?

• Seninle olabilme ihtimali dahi beni gülümsetiyorsa , gerekleştiğin de ağzımı nasıl kapatacağım…

Anlamlı Ve Güzel Sözler
İyi ki Varsın  Demek

İyi ki Varsın Demek

 ” İyi ki Varsın ” Demek

 

Çok sevip değer verdiğimiz, tanıdığımız sürece bizleri hiç pişman etmemiş insanlar için kullandığımız samimi bir sözcüktür. Onlarca , yüzlerce insan tanımamıza rağmen , çok azı için” İyi ki Varsın” deriz.Yaşantımız boyunca bazen kasıtlı , bazen de farkında olmadan tanımış olduğumuz insanları kendi içimizde ayrı kategorilere koyarız . Kimi hangi kategoriye koyduğumuzu ve koyacağımızı , aslında nerede olması gerektiklerini , insanların bize olan davranışları , sevgileri , saygı ve ilgileri belirler.

Rutin gün içinde görüştüğümüz insanlar ayrıdır , sık vakit geçirdiğimiz her türlü sevinç ve hüzünlerimizi paylaştıklarımız ayrıdır.Yıllarca…

İyi ki Varsın  Demek
Kimilerine Gün Bitmez  Kimilerine Gün Yetmez

Kimilerine Gün Bitmez Kimilerine Gün Yetmez

Kimilerine Gün Bitmez , Kimilerine Gün Yetmez

 

Anlamlı Sözler Kimilerine Gün Bitmez , Kimlerine Gün Yetmez ! Vaktin geçiş hızı İnsanların durumuna , ihtiyacına , mevsimine yani zamana ve duruma göre değişir . Borçlu biri için ise zamanın yavaş ilerlemesi onun lehinedir ve daha çok çareler aramaya çokça nedeni olur.Ödemesi yaklaşmış ama parayı temin edememiş kişiler ise , vakit geçtikçe daralır ve hayat baş edilmez bir işkenceye dönüşmüş olabilir.

Sınavı iyi geçen biri , sonucu öğrenene kadar sanki saatler durur.Bazılarının da tam tersine sınav kötü geçmiştir ve acı gerçekle yüzleşmekten doğabilecek sonuçlardan…

Kimilerine Gün Bitmez  Kimilerine Gün Yetmez
Komik Sözler

Komik Sözler

Komik Sözler

 

Bizi eğlendiren ve olmadık yerde tebessüm ettirebilen , hayatın yoğun temposundan soluk aldıracak , endişe ve kaygının tam ortasında kemoterapi gibi muhteşem bir şeydir. Eğlenceli insanların toplum içinde çok ilgi görmesinin en önemli nedeni de bazı gerçeklerden bir süreliğine de olsa uzaklaş tırabilmeleridir. Yaşanılan ve yapılan tüm şeyler zaten bizler iin nasihat ve tecrübe kaynağıyken , böyle tatlı teneffüslere ihtiyaç duyarız.Eskiden aile ve arkadaş çevresinde ezberlenmiş birbirini tekrar eden aynı espri ve fıkralar dilimize dolanmıştı.

Günümüzdeki teknolojiler sayesinde dünyanın bir ucundaki farklı inançta ,farklı felsefede bir insan bile bize sesini…

Komik Sözler
Beraber ağlayanlar Ayrı Ayrı Gülemezler

Beraber ağlayanlar Ayrı Ayrı Gülemezler

Beraber ağlayanlar Ayrı Ayrı Gülemezler

 

Evliliklerde, kardeşlerde , yakın dostluklarda her anını madden veya manen ortak yaşayan ve hisseden insanlar , iyi kötü içinde bulundukları tüm durumlarda bir arada olmalıdır. Birlik ve beraberliğin atıldığı en sağlam temelin parçasının başında evlilikler gelmektedir.şartlar iyi olduğu zaman birlikte eğlenen e yeyip içen eşler , ailevi sıkıntılar veya maddi sorunlar devreye irince birbirlerine suçlamak yerine daha da bağlanmalıdır. içinde bulundukları zor durumun sorumlusunu aramak hiç bir zaman çözüm olmayacaktır.Aksine biz olmayı bırakıp sen demeye başlanırsa , kopmalar , hak edilmeyen sonuçlar ortaya çıkmaya başlayacaktır.her iyi iken…

Beraber ağlayanlar Ayrı Ayrı Gülemezler