Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Aşk kelimeleri

Aşk kelimeleri

Aşk kelimeleri

 

Aşk kelimeleri kişiden kişiye değişik varlıklar için içi-ten gelen duyguların kelimelerle ifade şekli olarak b-tüm yaşantımızda hep yanı başımızda olmaktadır. Aşk kelimeleri sadece insanlar arasında olan bir duygusal yaklaşım olmamakla birlikte çoğunlukla iki karşı cinsin sevgisini ifade etmek için söylendiği bir gerçektir. Aşk kelimeleri sevgiliye duyduğumuz duygularımızı şikayetlerimizi kırmadan incitmeden yüzüne söylemediklerimizi aşk kelimeleri kullanarak en hassas sevgiliyi aşkı desteklemekte kullanmaktayız. Küstürdüğünüz sevgilinize en duygusal ve içten bir şekilde ileterek sizi anlamasını affetmesini sağlayabileceğiniz aşk kelimeleri; Sen, hayalini kurduktan sonra bulduğum hayallerimdeki kişi değilsin. Sen karşıma ilk çıktığın andan itibaren, bana her daim aşkı hayal ettiren sevgilisin. Bunun…

Aşk kelimeleri