Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
İlgi Çekici Sözler

İlgi Çekici Sözler

İlgi Çekici Sözler

İlgi çekici sözler insanlar arasında bazen gerçekten ilgi çekmek için bazen de popüler olmak için duyguların dile getirilişi olarak ifade edilmektedir. İlgi çekici sözler söyleyen kişinin duyarlılığı veya içinden geçenleri yada yaşadıklarını dikkat çekici bir şekilde bazen nükteli bazen insanın içini acıtan bazen de aşk dolu ifadeler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ama bütün bunların ortak noktası günlük hayatta sürekli karşımıza çıkan ve yaşadıklarımızı ifade eden düşünceler olmaktadır. İlgi çekici sözler bir kişi tarafından karşısındakine bazen iltifat, bazen gönderme yani kırgınlığını belirtme bazen de yüreğinde hissettiği sevgiyi anlatmak için kelimelere dökülmüş duygular…

İlgi Çekici Sözler