Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Doğum Günü Mesajları

Doğum günü insanların yılda bir kez kutladıkları ve tüm sevenlerini yanlarında hissetmek istedikleri anlardan birisi olmaktadır. Bu gün içinde yapılan tüm davranışlar doğum gününün başrol oyuncusu hayata o gün gelen değerli insan tarafından yorumlanarak karşı tarafa olan davranışlarını şekillendirmektedir. Doğum günü masajları günümüzde birçok iletişim aracı kullanılarak iletimi mümkün olan duygu ve düşüncelerin şekillendiği iletiler olmaktadır. Doğum günü mesajlarında anlatılan duyguların içeriğinde annenin kızına sevgisi, babanın kızına sevgisi, ailenin her ferdinin çocuklarına olan sevgilerin, çocukların kardeşlerine olan sevgilerini ve an önemlisi sevgililerin birbirine olan sevgilerini ifade ederek aralarındaki bağları kuvvetlendirme…

Doğum Günü Mesajları