Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Ağır Sözler

Ağır Sözler

Ağır Sözler

Ağır sözler kızgınlıkların ve kırgınlıkların karşı tarafa yansıtılmasında doğrudan söylenemediğinden değişik yollar izlenerek aktarılan içli sözlerdir. Bu konuda yapılan araştırmalarda iki kişi arasında ortaya çıkan anlaşmazlıklar sonucunda kendini haklı görerek içinde bastırılmış duyguları sonrasında yazılara dökerek yansıtması olmaktadır. Bunlar

• Hani ben kötüyüm ya senin gözünde hiç düşünüyor musun acaba sen kaç kuruşluk insansın benim gözümde Sözde ele alınan iki kişi arasında anlaşmazlıktan dolayı ortaya çıkan ayrılığın her iki tarafında kabullenmeden ortada bırakması olmaktadır. Ağır sözler buna benzer

• Her insan kendine yakışanı yapar çünkü kalite asla tesadüf değildir Ağır sözler olarak söylenen…

Ağır Sözler