Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü

Öğretmenler Günü özellikle eğitim öğretimde en güzel çalışmaları yaparak gençleri yarınlara hazırlama yolunda en büyük emekleri olan değerli kişilerin özel günü olarak kutlanmalıdır. Bu günde ilk okula başladığımız andaki öğretmenimizden başlayıp ta üniversite yıllarımızda bizlere ve topluma faydalı olmak için çırpınan değerli varlıkların bu en güzel günlerinde hatırlamak onlara verilecek en değerli hediye olmalıdır. Zamanda yolculuk yaparken her engelde yanına koştuğumuz verdiği bilgiler ışığında yolumuzu bulduğumuz bu Allah’ın en sevgili kullarını sevgimizi sunmak onların emeklerinin karşılığı olmasa da en azından hatırlandıklarını bilmeleri mutluluk verecektir. Uzaklarda olanları telefonla arayarak sesli kutlama yapmak yada en içten duyguların yer aldığı mesajları…

Öğretmenler Günü