Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Acı Sözler

Acı Sözler

Acı Sözler

Acı sözler insanlar arasında bazen can acıtan bazen yürek yakan öyle kelimeler, öyle cümleler vardır ki bir söyle bin işit deyiminin tamda kendisi olabilecek yapıda olmaktadırlar. Bazen insan kızdığında hiç düşünmeden söylediği bu sözler aslında karşısındakinin canını acıtmakla kalmayıp zamanla içinde yer etmesine de sebep olabilmektedir. Bu amaçla söylenen sözler bazen de bilinçli bir şekilde ortaya atılır ki etrafta bulunan kim varsa yaptığı yanlışın farkına varsın ve yanlışını düzeltsin amacı ile söylenmektedir. Bu söylenenler aslında pek te bir çözümcü davranışlar olmasa da hani derler ya ben söyledim içimde kalmadı işte tamda bu maksatla laf olsun diye söylenen sözler…

Acı Sözler