Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Mutluluk Sözleri

Mutluluk Sözleri

Mutluluk Sözleri

Mutluluk sözleri insanların en mutlu anlarında birbirlerine karşı sevinçlerini mutluluklarını paylaşmak için söylemiş oldukları sözler olmaktadır. Her acı nasıl ki paylaşınca azalırsa mutlulukta tam tersi paylaştıkça çoğalmaktadır. Bu alanda insanların bazen mutlu oldukları bazen de huzuru bulmak için birbirinin mutluluğuna dahil olmak için sarf ettikleri sözel karşısındaki tarafından sevilerek mutluluk kaynağı olabilmektedir. Bu yüzden mutlu insanlar bazen öyle sözler söyler ki akıllarda kalıcı olarak dilden dile taşınan sözler olmaktadır. Mutluluk sözleri

• Sabretmek zafere ulaşmaksa şükretmekte mutluluğa giden yoldur.

• Ormanlar ağaçlarla mutlu olur ağaçlar yapraklarla ben de en sevdiklerimle mutluyum.

• Aramıza sıradağlar…

Mutluluk Sözleri