Güzel Sözler

-

Reklam

-

güzel sözler

Güzel Sözler

Güzel sözler yazımızda sevgilinize yada sevdiklerinize söylemek isteyebileceğiniz sözler yer almaktadır. Bir birinden güzel sözün çeşitli yerlerden derlenerek toplandığı yazımızı görmek için lütfen buraya tıklayın..
aşk sözleri

Aşk Sözleri

En güzel aşk sözleri ile sevdiğinize aşkınızı itiraf edebilir ve ona nasıl aşık olduğunuzu dile getirebilirsiniz. Aşk için söylenebilecek en güzel sözleri görebilmek için lütfen buraya tıklayın..
sevgi sözleri

Sevgi Sözleri

Sevdiklerinize onları sevdiğinizi belli etmenin en iyi yolu sevgi sözleri söylemektir. Sevdikleriniz bu sayfamızdaki sevgi sözcüklerini duymak isterler. Sevdiklerinizin değerini bilin buraya tıklayın..
anlamlı sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı sözler yazımızda çok değişik anlam ifade edebilecek sözlerimizi bulabilirsiniz. Tanıdıklarınıza bir birinden güzel ve anlamlı sözler söylemek onları değerli göstermek için buraya tıklayın..
Kardeşlik Sözleri

Kardeşlik Sözleri

Kardeşlik Sözleri

Kardeşlik sözleri sadece insanlar için geçerli değildir aslında. Sözler söylenirken dünyadaki tüm canlılar üzerinde görülen kardeşlik etkisini kapsamaktadır. Aynı anneden ve babadan olan ,kan bağı olan canlılar genellikle kardeşlerini bilir ve sürekli koruma kollama düşüncesi veya içgüdüsü ile hareket ederler. Kardeş insanlar açısından daha ayrı bir bağlılık duygusunun ortaya çıktığı bir düşünce ve davranış biçimidir. İnsanlar açısından ele alındığında aynı anneden ve babadan olmayan hatta aynı aileden olmayan insanlar dostluk anlayışlarını kardeşlik ölçütüne getirerek bağlılıklarını bu ölçüde yürütme çabası yönünde yürütmektedirler. Kardeşlik sözleri işte hem gerçek kardeşler hem de aynı anneden veya babadan olan insanların dayanışması, korumacılığı, sevgisi,…

Kardeşlik Sözleri