Güzel Sözler

-

Reklam

-

2017 KADINA DAİR ANLAMLI SÖZLER

2017 KADINA DAİR ANLAMLI SÖZLER

2017 KADINA DAİR ANLAMLI SÖZLER

 

Kadına-Dair-Anlamlı-Sözler

• Bir kadın ne kadar yeteneklidir biliyor musunuz onu anladığınızda. Yaptıklarına onay verdiğinizde ve onun marifetli duruşunu keşfettiğinizde kadının gücü ortaya çıkar.

• Kadın asaletli duruşu karşısında birçok insanın gönlünü fethetmeyi başarır. Kibarlığı ve zarifliği ile tek bakışı ile bağlar kendine. Bir kadın hayattır aslında. Onun eksikliği olduğunda bu hayatın bir anlamı olmazdı. Doğurgandır en önemlisi annedir. İster bir ve ya on çocuğa sahip olsun hepsine aynı ilgiyi gösterir. Geceleri uykusuz kalır. Çocukları onun baş tacıdır. Hastalıkta sağlıkta her an kalp atışı çocuğu ve ailesi içindir.

• Bir kadın en cezp edici figürdür ne giyse yakılır, alımlı hoş etkileyicidir. Çabuk pes etmeyen azmin en güzel performansıdır. Her işi başarılı bir şekilde tamamlayarak hünerlerini ortaya döker.• Bir kadın makine gibidir. Kendini sabit ayarladığı zaman işini yerinde yapmasını bilir. Yemek yaptığı zaman içine sevgisini katar. Onların elinden yapılan yemekler bir başkadır. Evlerinde sürekli yenilikçi ruhlarını harekete geçirerek eşya dekor etmeye bayılırlar. Sürekli ilgi uyandırıcı katalog dergilerde bulunan modaları takip ederler.

• Bugün ne giysem felsefesine çok girerler. Zengin modern kadınlar giyim konusunda oldukça seçici davranırlar. Gariban ay sonunu denk getirmeye çalışan kadınlar her giysiyi koşulsuz severler. Yine de ne giyerlerse giysinler kadın oldukları için asil dururlar. Her kadın farklı yerlerde farklı konumlarda yaşar kiminin eksiği fazlası kiminin fazlası eksiği olur hayatlarında. Güzel yarenleri olsun isterler. Kollarına takabilecekleri şık bir çanta gibi partnerlerini yanında taşımak isterler. Onlar her zaman duygusaldır. Burnunun ucuna dokunsanız hassas oldukları zaman hemen dökerler gözyaşlarını. Merhametleri onların vicdan muhasebesidir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Anlamlı Özlü Sözler başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Aşkın Evrimi

  Aşkın Evrimi

  Aşk

  Tüm insanlık boyunca yaşamış ve hala yaşamaya devam etmekte olan bir kavramdır. Aşk, kişiye göre değişiklik gösterir. Bu nedenle…

 • Deli Sözler

  Deli Sözler

  Deli Sözler, Deli Sözler Yeni, Deli Sözler Kısa, Deli Sözler Facebook, Deli Sözler Twitter, Deli Sözler 2013, En Güzel…

 • John Christian Sözleri

  John Christian Sözleri

  Sayfamızda John Christian Sözleri yer almaktadır. Yeni John Christian Sözleri Kısa, John Christian Sözleri facebook, John Christian Sözleri twitter

 • Etrafına Boncuk Dağıtanlar İçin Özlü Sözler

  Etrafına Boncuk Dağıtanlar İçin Özlü Sözler

  Etrafına Boncuk Dağıtanlar İçin  Özlü Sözler

   

  Bu sayfamızda etrafına bocuk dağıtanlar…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz