Güzel Sözler

-

Reklam

-

Ağlatan Sözler

Ağlatan Sözler

Ağlatan Sözler

 

aglatan-sozler-hakkinda

Bu sitede en güzel ağlatan sözler yer almaktadır. Sizde bu sitede güzel ağlatan sözler ile karşılaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Bizde unutmuş gibi yapmak yok, kırılmış gibi yapmak yok. Eğer sonumuz iyi bitmeyecekse o zaman bana daha fazla masal anlatma. Ağlamak acıları geçirmez sadece gözlerdeki yaşları boşaltmaktadır. Bazen şarkılarda ağlatır insanları uzun, uzun. Bazı insanlara git dediğimde daha çok değer görür. Bazı insanları da çok fazla sevdiğiniz zaman gereksiz olurlar. Kalmaya neden bulamadım. Ben ölmeye bahaneler bulurum. Zamanla geçer demeyin zamanla gelecek deyin. Sen gel birbirimizin kadrini bulalım. Belki bir gün ansızın ayrılabiliriz ya.

aglatan-sozler-hakkinda-

Sen benim yine hayallerimi bozmaya başladın. Serçe kadar yüreğim var ve gökyüzü kadar da sancı çekiyorum ben. Bana masal anlatan sendin ve o masala da inanan bendim. Senin gibi hiç kimse v olmayacak ama sende benim için eskisi gibi olmayacaksın asla. Ben çok sahiplenerek sevdim seni. Çoğu insanlar sahip olduklarını hep küçümser. Bir yerden ve birilerinden uzaklaşmak iyidir. Uzaklaşmak çok iyi gelir insana. Bunu sakın unutmayınız. Kalbim darmadağın olunca ben çok saçmalıyorum. Ben yüreğimde çok darbeler yedim. Benim gerçekten de hafızam yok. Seninle ilgili bir şey hatırlamıyorum inan. Benim yalnızlığım hep depozitoludur.

aglatan-sozler-2017Mutluluğa hasretim. Çünkü benim çalacak bir kapım bile yoktur. Bu sitede bunun gibi ve daha çok ağlatan sözler bulabilirsiniz. Ağlayan gözlerim bir gün mutlaka mutlu olacaklar. Ben buna inanıyorum. Sonrada benim çok mutlu olduğumu görünce sen kahrolacaksın. Ağlıyorsa gözlerim bizim aşkımız kurumuş demek oluyor. Adını anınca ben çıkmazlara giriyorum. Ağlıyorum ve inciniyorum. Ağlayan gecelerimin sen melodileri gibisin adeta. Ben sana hem kalbimi hem de hayatımı verdim. Ama sen değer bilmedin. Ben hayata üç kuruşluk insanlarla arkadaşlık yapmaya gelmedim.

aglatan-sozler-

Ben hayata üç kuruşluk insanlarla tüm hayatımı yaşamaya gelmedim. Bir insan sabah uykusunda uyanmak istemiyorsa çok kötü bir hayatı var anlamına gelir. Benim ağlayan kalbime bir derman yok. Eski anılar gelir aklıma ve nefret ederim kendimden. Günler geçer ama acılar yine insanın yüreğinde öylece kalır. Sitemizde bulunan sözlerden mutlaka bir tanesini beğeneceksiniz. Aynı zamanda da bu sayfadaki ağlatan sözler sizleri çok rahatlatacaktır. Ben yüreğime neredeyse dünyaları sığdırdım. Adını hayatımda duyduğum en güzel kelimedir. Beni sevdin sandım. Yoksa ben mi öyle olmasını istedim acaba. Bir insan istersin sadece sizinle konuşmasını istersiniz. İşte öyle bir şey.

Bir önceki güzel sözümüz olan Platonik Aşk Sözleri başlıklı yazımızda platonik aşk sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 2.4 Beğenen: 9 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri katеgorimizdе şіmdі de sіzlere en güzel ve en ilgi çekiсi Dоğum Günü Sözlеrini dеrlеdik….

 • Kader sözleri

  Kader sözleri

  Kader sözleri

   

   

  Sizlere kader sözleri ile ilgili her şeyden bahsedeceğiz. Kader sözleri…

 • Zamane Sözleri

  Zamane Sözleri

  Zamane Sözleri

   

  Bu sayfamızda sizlеr için en yeni zamane sözlеrini derlerik.

  • Fɑzlɑ…

 • Harika Mesajlar

  Harika Mesajlar

  Harika Mesajlar, Harika Mesajlar Yeni, Harika Mesajlar Kısa, Harika Mesajlar Facebook, Harika Mesajlar Twitter, Harika Mesajlar 2014, En Güzel…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz