Güzel Sözler

-

Reklam

-

Anlamı Güzel Sözler Listesi

Anlamı Güzel Sözler Listesi

Anlamı Güzel Sözler Listesi

anlamli-guzel-sozler-listesinden

Anlamı güzel sözler listesi, insanların güzel duygularını çekinmeden birbirlerine değişik iletişim araçları ile söyledikleri cümlelerdir. Bu güzel sözler içinde sevgiliye duyulan güzel hisler kelimelere dökülürken aynı zamanda kırgınlıklarda inceden dokundurulmaktadır. Önemli olan güzel sözler içinde saklı olan anlamı yakalayabilmektir. Aşkı seninle yaşamak nasip olacaksa anlamı büyür her geçen gün. Sahip olduğun mutluluğu herkesle anında paylaşabilirsin, fakat sahibi olduğun acıyı paylaşabileceğin insanlar özel olanlardır. Babalar çınar ağacına benzetilir her daim, meyvesi görünmese de gölgesi korunaklıdır, herkesi alır altına.

anlamli-guzel-sozler-listesi

Hayatının mutluluklarla dolu geçmesini istiyorsan eğer belli bir amacın olsun dünya kadar eşyan değil. Tanrı bazı insanları gelişi güzel yaratmış gibi görünse de dışarıdan, aslında onların gülüşü güzeldir. Hayatında öyle insanlar vardır ki kan bağın olur akraba dersin, ama birde sonradan gelen vardır, kardeşten öte dostum dersin. Bazı sevgiler bazı insanların kalbine küçük gelir. İnsan her geçen gün biraz daha geç kalıyor mutluluğu yakalamaya ve mutluluğu paylaşmaya, oysaki her gün bir adım daha yaklaşıyor ölüme. Bazı duygular sadece yaşanır, ne yazabilirsin tefsirini, ne anlatabilirsin cümlelerle hep sende saklı kalır.

anlamli-guzel-sozler-listelerinden

Sana baktığımda içim aydınlanıyor, sakın arkanı dönme gece oldu sanıyorum. Sen benim en muntazam makamlarda yazılmış şarkımsın söylemeye herkesin dili dönmez. Anlamlı güzel sözler listesi genelde sevgililerin birbirine içlerinden gelen duygularını anlatmaya çalıştıkları cümleler olmaktadır. Belki de sonunu kestiremediğimiz için korkup sevmeyi bıraktık bu hayatta. İnsanlar çekilen fotoğraf kareleri gibidir, ne kadar büyütürsen gözünde o kadar kalitesini kaybederler. Ben artık taşındım tamamen sol yanından, istersen sat istersen kiraya ver, sana iyi sol açıklar.anlamli-guzel-sozler-listeleri

Hayatta sokak lambası gibi olmamalı insan, kime yandığı belli olmalı.Bir insan benliğini tanımak isterse sevdiklerini aklında canlandırsın. Çekilen acılar insanı daha güçlü yaparken, korkuları cesaretini arttırır. Kırık bir kalbi var ise işte o zaman daha akıllı olmayı öğrenir. Anlamlı güzel sözler listesi bazen kırık kalplerin dile gelmiş halidir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Gülümseten Komik Sözler başlıklı yazımızda Gülümseten Komik Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 4 Beğenen: 2 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • 2017 Mezuniyet Tebrik Mesajları

  2017 Mezuniyet Tebrik Mesajları

  • Daha düne kadar küçücük bir çocuktun. Şimdi ise en güzel başarı belgeni bize sunuyorsun. Canım kızım en sonunda…

 • Aşka Dair Sözler

  Aşka Dair Sözler

  Aşka Dair Sözler

  *Sanki yazılan her şiir senden geçmiş. Sanki bütün şiirler sana yazılmış. Tüm bu dünya sanki senin ayaklarının…

 • Kadınları Anlamak

  Kadınları Anlamak

  Kadınları Anlamak

   

  Kadınlar, yaratıcı tarafından duygusal olarak dizayn edilmişlerdir. Ruhları sevgi, güven…

 • Kapak Mesajlar

  Kapak Mesajlar

  Kapak Mesajlar, Yeni Kapak Mesajları, Kapak Mesajlar Facebook ve Twitter için En Güzel Kapak Mesajlar: Seni içtiğim biraya Buz…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz