Anlamlı Sözler
Güzel Sözler

-

Reklam

-

Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler

 • Bu gece biliyorum ki yarın sabahın bir garantisi yok. Yanımda sadece bugünden kalan yorgunluk var. Diğer yanımda ise yarının bugünden olacak farksızlığı. Şimdi her ampulü yanan evde ayrı hayatlar, ayrı öyküler. Haberler hala aynı. İçimde bir gürültü seli var ki, dışarıdaki sessizliği tırmalıyor. Şu an ise benim sana sarılmaktan başka hiçbir şeye hiç halim yok.
 • Kim olursak olalım. Bu hayatta hangi sıfattaysak -ki hepimiz insanız- ; zengin, fakir, güzel, çirkin, kaslı, kassız hepimiz birşeylerden korkuyoruz. Kafamızda binbir türlü düşünce savruluyor bi o yana bir bu yana. Hep hak ettiğimiz hayatı yaşamadığımızı düşünüyoruz. Anlaşılamadığımızı sanıyoruz. Bilmeliyiz ki, insan kendi için neler düşünüyorsa, dışarıda da ancak onları bulur.
 • İnsanoğlu herşeye alışır. Alışamayacağı hiçbir şey yoktur. Evet alışıyoruz, ama çok şeyde kaybediyoruz. Bizi yine biz tüketiyoruz.
 • Eğer sevmediğin, yanında durmasını istemediğin biriyle farklı farklı sabahlara doğmak, kişinin kendine tecavüzdür. Karşısındakinin de böyle hissettiğini bilip yine de zorlamak ta karşındaki insana tecavüzdür.
 • Yalnız olan insanlar kabullenmeyi sevmezler. Kaçar dururlar bu gerçeklikten. Geceleri aynı yastığa iki kişide koysa başını, uykuya dalmadan önce yüzleşir yalnızlıkla.
 • Senin başka kişilerin sevgilerini hissedebilmen için başkaları kadar seninde onları sevmen gerekir. Dışardakiler seni ne kadar seviyorsa sende onları o kadar seviyorsundur. Karşındakini özgür bırakmadığın sürece bunun adı sevgi olamaz. İlle de yalnızca beni sev denmez.
 • Bir insan kendi yolunda yürüyüp, aynı yolda karşılaştığı insanlarla kendini kıyaslamadığı sürece ne o insanlar sana düşman, ne de sen o insanlara kötü gözükürsün.
 • Kimi zaman çalışkan, kimi zaman tembel, kimi zaman titiz, kimi zaman Entelektüel oluyorsun. Kişiliğin sürekli karşıdan karşıya geçiyor. Sonu olmayan bir şey bu. Kararsızlığının sebebi senin bünyende barınan arayış. Düşünürken herşey yerine oturuyor fakat gerçekleştirmeye geldiğinde tökezliyorsun. Çünkü sen bu hayatta yalnızsın.
 • Kaybetmekten korktuğun an kaybet. Düşmekten korktuğun an düş. Yaralanmaktan korktuğun an yaralan. Sonra toparlan. Yeniden ayağa kalk. Yeniden başla hayata. Yeni yine yeniden aşık ol birine, koşulsuz sev. Her düştüğün kalkmasını bil. Erkende olsa geç te olsa beklediğin olacak. Ama sen bir kez yıkılıp, korktuğunda bitecek. Beklediğin şey asla sana gelmeyecek.
 • Kaybetme duygusu bir kez gelip içine işleyince insanın, kaybetmemek için çırpınmaya hatta hatalar yapmaya başlıyor. Konuşmak isterken susuyor, kendinden azaltıp fazlasını veriyor. İsteriz ki kimse bırakmasın bizi. Bazı şeyleri gördüğümüz halde görmemezlikten geliriz. Karşı taraf kandırıldığımızı, sustuğumuzu, uyuduğumuzu sanar. Fakat bilmezler ki sen herşeyi içinde bastırıp yönünü başka yöne çevirmişsin. Gerçekten seni seven hiç bir koşulda zaten seni bırakmaz. Yalnızca sen kendini terk etme yeter ki.
 • Aşktan kaçanlar var, umursamayanlar. Aşk bile şaşkınlıkla bakıyor aşktan kaçan insanlara. Bir gün yaşayacaklarını bekliyor. Hiç olmazsa son nefeslerinde hatırlayacaklar aşkı.

Bir önceki güzel sözümüz olan 2016 En Renkli Sözler başlıklı yazımızda 2016 En Renkli Sözler, değişik sözler ve En Renkli Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olunYazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Günaydın Sözleri

  Günaydın Sözleri

  Günaydın Sözleri

   

  • Önce kalbime, sonra evime, sonra kaderime ışık tutan kadın…

 • Gıcık Sözler

  Gıcık Sözler

  Bu sayfamızda; Gıcık Sözler, Gıcık Mesajlar, Gıcık Sözler Yeni, Gıcık Sözler Kısa, Gıcık Sözler Facebook, En Güzel Gıcık Sözler,…

 • Seo Nedir ?

  Seo Nedir ?

  SEO Bu sayfayı açmamın amaçı SEO konusunda insanların yanlış işlemler yaparak sitelerine zarar vermeleri.
  öncelikle SEO ( arama motoru optimizasyonu)

 • Elveda Mesajları

  Elveda Mesajları

  Elveda Mesajları, Elveda Mesajları Yeni, Elveda Mesajları Kısa, Elveda Mesajları Facebook, Elveda Mesajları Twitter, Elveda Mesajları 2014, En Güzel

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz