Güzel Sözler

-

Reklam

-

Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler
 • Bir insanı en çok yoran şey etrafındaki kişilerin samimiyetsiz yaklaşımlarıdır. Eğer tatmin edersen yüzüne gülümserler, onların istedikleri gibi yapmazsan da sana yüz çevirirler. Fakat bizim ihtiyacımız olan şey bu değil. Bizim ihtiyacımız olan şey her daim yanımızda durucak eş, dost, akrabalar…
 • Yaptığın, söylediğin şeyleri görmezden geliyorsam görmüyorum zannetme. Sessizliğimi güçsüzlükten sanma. Ben her şeyi görüyorum, seziyorum. Savaşmayı değil de beklemeyi tercih ediyorum. Eğer bir gün uyandığında yanında olmazsam bil ki, asıl görüp anlamayan senmişsin.
 • Sen içinden geldiği gibi, inandığın gibi yap. Baskılara, dedikodulara karşı dik durabilmek elbette hiç kimse için kolay değildir fakat sen, olduğun gibi, çok değerlisin. Sana akıl verenler olacaktır. Onlar belki onların yapamadığı şeyleri yapmandan ya da yaşayamadıkları şeyleri yaşamandan korkuyorlardır. Sen, sen gibi ol.
 • Bizler geçmişimizi bugünümüze taşımaktan yorulmuyoruz. Fakat başlayacağımız yeni bir ilişkide bile kişi, zaman, yer hep farklı. Biz ise sürekli geçmiştekileri günümüze taşıyoruz. Bunun sorumlusu olarak ta kadınları ve erkekleri gösteriyoruz. Oysa ki sadece bir kişi için ruhumuzu kapatıyoruz aşka ve mutluluğa. Ne olursa olsun dün dünde yaşanmıştır.
 • Namusu kıyafette, yaşam tarzında arayan insanlar var hala. Namus insanın ruhundadır. Namus insanın zikrindedir. Ya kılıfıyla uğraşmayacaksın ya da zihnin içindekini örtmeyeceksin. Namus insanın zihninde yatar. Namus insanın yüreğindedir.
 • Sürekli erteliyorsan, ertelemekten vazgeç. Yapman gereken işleri şimdi yap ve peşini bırak, o da bıraksın seni. Ertelediğin sürece onlar seninle yaşarlar, ayağına düğüm olurlar.
  Güzel-anlamlı-sözler
 • Seri sıradan yapmaya, herkes gibi olman için çalışıyorlar. Sana emirler veriyorlar. Hayatını yönetme istiyorlar. Nasıl biri olman gerektiğini söylüyorlar. Sen iyisimi kendin ol, risk alma, akıllı davran. Ben değil. Ben senin kim olduğunu sana neyin ait olduğunu görmeni ve gerçekleştirmeni istiyorum. Bu dünyada normal insan çok. Asıl ihtiyaç olan cesur olanlar, hayallerini gerçekleştirebilenler. Ben senin bu halini seviyorum. Yönetilen bedenlerden hazetmiyorum.
 • Erkek etrafa para saçıp bir kadını elde ediyorsa, kadın kendisine makyaj değil de badana yaparak bir erkeği elde ediyorsa, bu iki insan aynı sezon ürünü mallardır.
 • Enerjini sömüren vampirlerden, hayallerinin ateşini söndüren itfaiyecilerden, ruhları siyahlaşmış insanlardan, arabesk yazar ve şarkıcıların yaptığı basma kalıp eserlerden uzak durduğun müddetçe enerjinin nasıl tavana çıktığını hissedeceksin.
 • Geçmişinde yaşadığın her ne hüzün, kayıp varsa unutturmaya geldim. Geçmişin sendeki izlerini silmeye geldim. Seni yaşamayı, duygularına ortak olmayı seçtim geldim ben. Seni sen olduğun için, sevmeye, korumaya, hissetmeye, sarmaya sende kaybolmaya geldim. Sen ve ben, geçmişten eser kalmamış bir geleceği yaratmaya, yaşamaya, sana değil bunu ben kendime söz verdim.
 • Asla hayatınızdaki yolculuklarınızı başka insanların yolculuklarıyla kıyaslamayın. Bir başka insan belki bu yolculuğa sizden daha önce başlamış ve kısa sürede çok daha yol kat etmiş olabilir. Fakat bu bir yarış değildir. Sizin hayatınızda yaşadığınız o yolculuklar size aittir.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Komik Sözler başlıklı yazımızda En Komik Sözler, Güzel Komik Sözler ve komik sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olunYazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • En Yeni Etkileyici Sözler

  En Yeni Etkileyici Sözler

  En Yeni Etkileyici Sözler

  Bu sayfadan en yeni etkileyici sözler bulabilir…

 • Hata Yapmakla İlgili Sözler

  Hata Yapmakla İlgili Sözler

  Bu Sayfamızda; Hata yapmak ile ilgili sözler ve Hata yapmak Üzerine Sözler yer alır. Eğer hatamı tekrar yaşayabilseydim, aynı…

 • Gülümseten Komik Sözler

  Gülümseten Komik Sözler

  Gülümseten Komik Sözler Listesi

  Gülümseten komik sözler listesi insanlar arasında okunduğunda veya birisinden…

 • Anlamlı Mesajlar

  Anlamlı Mesajlar

  Anlamlı Mesajlar, Anlamlı Mesajlar Yeni, Anlamlı Mesajlar Kısa, Anlamlı Mesajlar Facebook, Anlamlı Mesajlar Twitter, Anlamlı Mesajlar 2014, En Güzel

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz