Güzel Sözler

-

Reklam

-

AŞIK ERKEĞİ ANLAMANIN YOLLARI NELERDİR

AŞIK ERKEĞİ ANLAMANIN YOLLARI NELERDİR

Aşk, bir sürü çeşidi olan duygulardan biridir. Belki de en karmaşık ve en zor duygulardandır. Bu yüzden belik de şu an bile onu çözebilmiş, sırrına erebilmiş değiliz. Bu yüzden de anlamak, anlam vermek için çırpınır dururuz. Size bazı tüyolarla aşık erkeği daha hızlı ve daha doğru bir şekilde anlamanın yollarını göstereceğim. Unutmayın her zaman herkes için geçerli olmasa da genel olarak aynı tepkiler verilmektedir. Bu tepkiler aşağıda verilmiştir.
Heyecan, sizi görünce eli ayağına mı dolaşıyor, her şeyi eline yüzüne bulaştırıp, kızarıyor mu bunu bir inceleyin. Aşk kendini en çok heyecan duygusuyla belli eder. Kalp yerinden fırlayacak gibi çarpar iken aşık kişi bunun utancı ve heyecanı ile tutuşur. Bu heyecan ile ne yapacağını bilemez. Saklanacak yer arar. Bu kişi size aşık olmuştur.

Neşe, aşk beraberinde en çok mutluluk duygusunu getirmeyi sever. Aşık kişi, mutluluktan havalarda gezer. Sürekli gülümser. Bunu istese de saklayamaz. Sizi görünce aşırı neşelenen biri varsa ve eğer heyecanlanıyorsa da iyi düşünün. Aşık kişi karşınızda duruyor olabilir. Size konuşmayı, ilan-ı aşk etmeyi umuyor da olabilir. Aşk iki uçlu bir duyguya sürükler. Bazen sürekli melankoli hali var iken bazen ise sürekli neşeli yapabilir. Bu kişiliğe ve biraz da sevilen kişinin, aşkın imkanlı olup olmamasına da bağlıdır.

Gözler, gözler mutlulukla doluysa ve aynı gözler sadece sizi gördüğünde bu kadar aydınlanıyor ve parlıyorsa gene aşık kişi karşında unutma. Gözler, insanı çok az kandırır. Duyguları gözlerden saklamak çok zor olup nerdeyse imkânsızdır. Bu yüzden gözlere iyi bakın ve orda aşkı arayın. Gözleri sizi arıyor ve bulduğunda da gözlerini sizden kaçırıp duruyordur. Orada aşk vardır ve bundan çekinmektedir. Bulursanız da kaybetmeyin.
Temas, sizinle sürekli bir şekilde temasa geçmek isteyen birisi mi var. O zaman dikkat edin size aşık olan biri karşında duruyordur. Senin arkadaşlarınla konuşuyor, senin gittiğin mekânları yer biliyor ve senin çevrende dönüp dolaşıyor ise zaten abayı yakmıştır. Bu yüzden onu iyi incele ve fark et sen de. Sana aşık biri olabilir ve sen de ondan hoşlanıyorsan bunu iyi değerlendir.
İyi keşifler bayanlar. Sevgiyle, aşkla kalın.Bir önceki güzel sözümüz olan Sana bir bilmece soracağım Sevgi Sözleri başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 2.5 Beğenen: 8 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Manalı Aşk Sözleri

  Manalı Aşk Sözleri

  Sayfamızda; Manalı Aşk Sözleri yer almaktadır.  Düşündüğünü SöyIe, SöyIediğini Yap, Yaptığının Arkasında Dur; Ama Dikkat Et Sözünün

  Sayfamızda; Manalı…

 • Alparslan Türkeş Sözleri

  Alparslan Türkeş Sözleri

  Alparslan Türkeş sözleri ile, sizlerde bu ünlü politikacının sözlerine kulak verebilir ve bu ölümsüz sözlerini başkalarına aktarabilirsiniz. Alparslan Türkeş’e…

 • Varlıkta Ve Yoklukta

  Varlıkta Ve Yoklukta

  Varlıkta Ve Yoklukta

   

  Evlenirken birbirimize verdiğimiz sözleri hiç tutmayız. İlişkilerimiz patlamaya hazır…

 • İngilizce Mesajlar

  İngilizce Mesajlar

  İngilizce Mesajlar, İngilizce Mesajlar Yeni, İngilizce Mesajlar Kısa, İngilizce Mesajlar Facebook, İngilizce Mesajlar Twitter, İngilizce Mesajlar 2014,

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz