Güzel Sözler

-

Reklam

-

Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Aşk Sözleri

Aşk sözleri ve aşka dair tüm sözler bir insanın diline yakışan en güzel sözlerdir. En çok ihtiyaç duyulan bu sözler, karşınızdakini etkilemek, gönlünü almak yada aşkınızı ilan etmenize yardımcı olur. Aşk sözleri ve aşk mesajları, karşılıklı iletişimin en güçlü yoludur. İnsanları etkilemek için en güzel sözlerle muhatabımıza hitap etmek gerekir. Duygusal konularda karşı cinsle olan etkileşimimizin daha güçlü olmasını güzel ve kaliteli aşk sözleri sayesinde sağlarız. Sizler için derlediğimiz ve daha önce yayınlanmamış bir çok aşk sözlerimizle sevgilinize hitap etmeye ne dersiniz? işte mesajlarınızda sevdiğinizi kendinden geçireceğiniz bazı güzel aşk sözleri ve mesajları : Aşka anlam katan senin…

Aşk Sözleri
Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

*Sanki yazılan her şiir senden geçmiş. Sanki bütün şiirler sana yazılmış. Tüm bu dünya sanki senin ayaklarının altında.
*Bir erkek az sever ama sık sever. Bir kadın ise sevdiği zaman kendinden çok sever ancak bir kez sever.
*Seni öpünce öyle bir hale geliyorsun ki, o temiz kalbini, saf duygularını gördüm biliyor musun ve cidden tek benim ol hep kollarımda kal.
*Aşk hareketli şarkıları sevmeli. Yavaş müzikler acı getirir sadece.
*O kadar emek vermişsen gitmek kolay olmuyor. Her sözüne susman gerekiyor bazen. Ama çekip gitmeyi göze alamıyorsun. Kendin üzülüyorsun. *O değişiyor. Sonra boşa çabaladığını anlıyorsun. O an pişmanlık hissi kaplıyor içini işte.

Aşka Dair Sözler
En Güzel Aşk Sözleri

En Güzel Aşk Sözleri

En Güzel Aşk Sözleri

Aşk sözlerini paylaştığımız bu sayfamızda aşkın kokusunun ve ferahlığının sizi sarmasına izin verin. Karşı cinsle ilşkiniz her ne boyutta olursa olsun Ona telefonunuzla yada bilgisayarınızda çekeceğiniz en güzel mesajları burada topladık. Siz değerli okurlarımıza herşeyin en güzeli ve kalitesini yakıştırdığımızdan en özenli şekilde, çalışmalarımızı titizlikle yapıp, güzel içerikler oluşturduk. Evet sevdikleriniz iyi bir şeyler duymayı hakediyor. Ne duruyorsunuz onlara aşşağıdaki güzel aşk sözleriyle seslensenize. onların gönlünü alıp hayranlığını kazansanıza

-Sevgilim, sevgi adına yaşadığım her güzel şeyin altında senin imzan var.
-Seninle hayatım anlam kazandı, her güne neşeyle ve umutla…

En Güzel Aşk Sözleri
Romantik Sözler

Romantik Sözler

Romantik Sözler

Sarılalım, kokum bayram etsin. Dağlar devrilsin, mevsimler karışsın. Biz sarılalım.
Sabah gördüğüm ilk yüz senin yüzün olmalı. Çillerinden öpmeliyim sen uyanırken. Ki bu çiller, bir senin yüzünde güzeller.
Sesini kıskanır bülbüller, asaletine özenir papatyalar.
Ellerinin üstünden süzülsün tüm güzel renkler. O eller sadece bana özel.
Evlen benimle. Güneş seninle birlikte doğsun. Yıldızlar seninle veda etsin geceye. Tüm güzel şeyler sen ol. Tüm güzel şeyler senin olsun. Sen benim ol.
Birini sevmek onu yaşamak demektir. Sevmeye gücün yoksa onu yaşamayacaksın.
Bu gördüğüm yüz senin yüzünse, sevmeyi kendime emir bilirim.
Seni sevmek, sürekli aynı alevlere yürümek gibi.

Bir kalbim…

Romantik Sözler
Duygu Patlaması Yapacak Sözler

Duygu Patlaması Yapacak Sözler

Duygu Patlaması Yapacak Sözler

İnѕan bazеn duygu patlaması yaşar. Kimi aşktan kimi hayatın üѕtüne çok gеldiğindеn yakınıdr duru. Böуlе durumlarda yаzılmış özlü ѕözleri ѕizler için dеrlеdik.

• Çilеdе cömert sevgide cіmrі bana gelince mi tutuyor o sеvgіlіnіn alimin kibri
• Nе dеrt ne kеdеr nede eller Benі senin yalanların bіtіrdі
• Yalan dünya gibi sеndе yalansın aşk diye her türlü belâyı başıma salansın.
• Sеn rızasız bаhçеnin gülü gіbіsіn Yüreğime dikenin battıkça aсı elem veriѕin
• Sen yalan değil ölü gіbі sahisin Bırakırѕam Avuçlarımdan kayar düşüverirsin
• Bitsin artık уeter bu dert bu hüzün Kаlmаdı anlamı,baharın güzün,
•…

Duygu Patlaması Yapacak Sözler
Aşk Şiirleri

Aşk Şiirleri

Aşk Şiirleri

Aşk şiirleri sevginin sözcükleridir, aşk şiirleri yüreği sevda ile yayanların en derin düşüncelerinin bile getirdikleri duygulardır. Aşk şiirleri mısraların sevgiliye olan yalvarışıdır. Aşk şiirleri aşkın kelimelerle ifade ediliş şeklidir. Aşk şiirleri aslında bir düzen veya yazı amaçlı yazılan düz yazılardan ve ya romanlarda yaşanan aşklardan farklı olarak duyguların melodilere kavuşmasını sağlayan söylevlerdir. Ancak aşık ve aşkı yaşamış olan kişiler bu dizeleri beyaz sayfalara dökebilirler. Özdemir Asaf’ın dediği gibi BEKLE DEDİ Bekle dedi gitti Ben bekledim o da gelmedi Ölüm gibi bir şey oldu Ama kimse ölmedi Özdemir Asaf aşk şiirleri konusunda…

Aşk Şiirleri
Aşk kelimeleri

Aşk kelimeleri

Aşk kelimeleri

 

Aşk kelimeleri kişiden kişiye değişik varlıklar için içi-ten gelen duyguların kelimelerle ifade şekli olarak b-tüm yaşantımızda hep yanı başımızda olmaktadır. Aşk kelimeleri sadece insanlar arasında olan bir duygusal yaklaşım olmamakla birlikte çoğunlukla iki karşı cinsin sevgisini ifade etmek için söylendiği bir gerçektir. Aşk kelimeleri sevgiliye duyduğumuz duygularımızı şikayetlerimizi kırmadan incitmeden yüzüne söylemediklerimizi aşk kelimeleri kullanarak en hassas sevgiliyi aşkı desteklemekte kullanmaktayız. Küstürdüğünüz sevgilinize en duygusal ve içten bir şekilde ileterek sizi anlamasını affetmesini sağlayabileceğiniz aşk kelimeleri; Sen, hayalini kurduktan sonra bulduğum hayallerimdeki kişi değilsin. Sen karşıma ilk çıktığın andan itibaren, bana her daim aşkı hayal ettiren sevgilisin. Bunun…

Aşk kelimeleri
Evlenme Teklifi Sözleri

Evlenme Teklifi Sözleri

Evlenme Teklifi Sözleri

 

• Bütün sene hayalini kurduğum bu güzelliğe nice yıllar benimle evet der misin? Canım sevgilim benimle evlenir misin?

• Söze nasıl başlayacağımı bilmiyorum. Bu kelimeleri kurma cesaretimi kendimde bulamıyordum ama senin sevgin ve varlığın bana bugün bunu söyleme gereği hissettirdi. Benimle bir ömür yaşlanmaya hazır mısın? Benimle evlenir misin bitanem.

• Elini tutarken hiç bu kadar zorlanacağımı düşünmemiştim. Şimdi gözlerimin içine bak ve bana içten bir evet de. Seni çok seviyorum. Sana benimle bir ömür var mısın diyorum.

• İnce hastalık gibiymiş sevmek. İçine girince her yerini kemiriyor, zaman geçmek bilmiyor….

Evlenme Teklifi Sözleri
En Dokunaklı Aşk Sözleri

En Dokunaklı Aşk Sözleri

En Dokunaklı Aşk Sözleri

• Aşk adamına göre gelen bir duygu değil. Hiç ummadığın bir zaman da yaprağın başka ağaçlara sürüklenmesidir.

• Evlendikten sonra çıkan aşklarda hep darbeler vardır. Ya insan bu hatanın içine düşer savaşır, ya da tamamen yenilerek evliliğini sürdürür. Ama en güzeli evli iken başka yanlışlara kendini kaptırmamaktır. Yoksa sonu felaket olur.

• Gözde göremediğin sevgiyi kalpte aramak doğru bir davranış değildir. Zaten gerçek bir aşk varsa ortada o kişinin gözünde yıldızlar görürsün.

• Aşk ummadığın anda tokadı atar sana o tokadı yerken eğer yanağına sevgi izi bırakıyorsa aşkını doyasıya yaşamaya…

En Dokunaklı Aşk Sözleri
En Derin Aşk Heceleri

En Derin Aşk Heceleri

En Derin Aşk Heceleri

 

• Öyle sev ki beni istediğim mutluluk ölümsüz olsun.

• Aşk tek heceli görünse de içinde yatan anlamın büyüklüğü aşkın ne kadar yüce bir duygu olduğunu anlatır.

• Sevgi ,kalbine kilit vurmuşların değil, gerçeği kalbinde taşıyıp ona kapının kilidini vermekten çekinmeyenlerdir.

• Her zaman aşk kazanır derler ya bugün aşk sınıfta kaldı. Nedeni içinde yalan olan bir sevginin gün yüzüne çıkmasıdır. Sende sevgiyi hissedip sonradan aldandığım duygu gibi. Aşk sandığım koca bir yalan gibi.

• Aşkın tarifini ver dediler biraz limonu dedim. Bu aşkın tarifi neden limoni dediler sorma aşk yemeği görüldüğü…

En Derin Aşk Heceleri