Güzel Sözler

-

Reklam

-

Baba İle İlgili Sözler

Baba İle İlgili Sözler

Baba İle İlgili Sözler

 

Bu sayfada da baba ile ilgili sözler bulabilirsiniz. Babanızı mutlu etmek ve onlara sevginizi sözler ile göstermek istiyorsanız bu siteden baba ile ilgili sözlerin en iyisini bulacaksınız. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Kız çocukları babalarının söylediği hiç bir sözü unutmazlar. Babanız eğer yanınızdaysa zenginsiniz demektir. Bunu sakın unutmayınız. Sen benden çok uzakta olsan sen benim hep yanımdasın canım babacığım. Babası olmayan insanların hayalleri hep bir eksik olmaktadır. Canım babam mekanın cennet olsun inşallah. Canım babacığım sen güçlü bir çınarsın. Babalar çocuklarına eğer iyilik yapmak istiyorlarsa onların annelerini sevsinler. Her zaman benim yanımdasın bu yüzden de sana çok teşekkür ederim canım babacığım. İyi ki varsın. Sen benim için dünyanın en iyi babasısın. Canım babacığım senin varlığın benim dünyamı ısıtmaktadır. Babalarınızı hep sevdiğinizi söyleyin yoksa bir gün geç kalabilirsiniz. Hz. Muhammed der ki bir baba çocuğuna miras olarak güzel ahlakıyla bırakmalıdır.

baba-ile-ilgili-sozler

Baba demek cennetteki orta kapı demektir. Hz. Ali der ki babana riayet etki ileride çocuğun da sana riayet etsin. Hiç bir baba oğlunun kötü olmasını istemez. Baba ile ilgili daha bir çok sözler ile karşılaşabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Babanın gücü oldukça önemlidir. Bir insan babasına her zaman saygılı olmalıdır. Babam hayattaki rolü öğretmenlerden daha çoktur. Kötü baba kime denir? Gençliğinde yapmış olduğu hataları unutanlara denir. Mesafeler uzak da olsa senin sevgin benim kalbimde asla bitmez babacığım. Babamın kolları herkesten çok daha huzurlu olmaktadır. Sevgili babacığım ellerini öperim ve babalar gününü kutlarım. Babanızın size olan sevginizi hiç bir zaman unutmayız. Canım babacığım sen olmadan hayatımın tadı, tuzu olmaz babacığım. En iyi dost ve en iyi arkadan anne, babadan başka kimse olamaz. Hayatımda her kız babası gibi bir adam bulmak ve onunla da birlikte olmak ister. Sitemizde hem kısa hem de uzun baba ile ilgili sözler bulunur. Prenses olmak için prensim olmasına gerek yok benim zaten kralım var. Baba ve annenize saygı gösterin ki uzun zaman boyunca yaşamaları için bu çok önemlidir. Babasız bir ev demek duvaksız bir gelin demektir. Babanız hayatta olduğu zaman hayatınız mutlu ve huzurlu geçmektedir. Baba kısacası candır.

baba-ile-ilgili-sozler-2017Baba evin direği demektir. Canım babacığım babalar günün kutlu olsun. Benim canım babam kocaman bir kalbi var ve onu çok seviyorum. Derdimin ve hüznümü en iyi anlayan benim babamdır. Bu güne kadar benim derdime ve hüznüme merhem olduğu için sana çok teşekkür ediyorum. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın. Babalar günün kutlu olsun. Kız çocukların ilk aşkı babalarıdır. Babacığım sen evimizin güneşisin. En anlamlı baba sözlerini okumak için hemen bu siteyi inceleyiniz. Canım babacığım sen her zaman ve her an yanımdasın sakın beni unutma. Babacığım seni hiç bir zaman unutmayacağım. Sen benim için dünyanın en iyi babası olmaktasın. Benim babam her zaman beni kanatlarına sarıp korumaktadır. Benim babam tam anlamıyla adam gibi adamdır. Babam sen çok özelsin varlığın ile beni yaşatıyorsun. Babam seni benim hayatıma ışık oldun. Babam sen bir tanesin. Benim biricik babam ve benim mükemmel babam sen hep hayatımda ol isterim.

baba-ile-ilgili-sozleri

Bir önceki güzel sözümüz olan Yeni Özlem Sözleri başlıklı yazımızda yeni özlem sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 2 Beğenen: 9 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Kıskançlık Üzerine Söylenmiş Anlamlı Güzel Sözler

  Kıskançlık Üzerine Söylenmiş Anlamlı Güzel Sözler

  Kıskançlık Üzerine Söylenmiş Anlamlı Güzel Sözler

   

  • Seni o kadar çok kıskanıyorum…

 • Anlamlı Sözler

  Anlamlı Sözler

  Anlamlı Sözler

  • Bu gece biliyorum ki yarın sabahın bir garantisi yok. Yanımda sadece bugünden kalan yorgunluk var. Diğer yanımda ise…
  • Mevlid Kandili Sözleri

   Mevlid Kandili Sözleri

   Mevlid Kandili Sözleri, Mevlid Kandili Sözleri Yeni, Mevlid Kandili Sözleri Kısa, Mevlid Kandili Sözleri Facebook; Bu gece peygɑmberimiz Hz…

  • John Ruskin Sözleri

   John Ruskin Sözleri

   Sayfamızda John Ruskin Sözleri yer almaktadır. Yeni John Ruskin Sözleri Kısa, John Ruskin Sözleri facebook, John Ruskin Sözleri twitter…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz