Güzel Sözler

-

Reklam

-

Ben Onu Sevdim Ama O Beni Hiç Sevmedi

Ben Onu Sevdim Ama O Beni Hiç Sevmedi

Ben Onu Sevdim Ama O Beni Hiç Sevmedi

 

ben-onu-sevdim-ama-o-beni-sevmedi

Her insanın başına elen bağlılıklar her zaman iyi bir şekilde sonuçlanmayabilir. Siz gönülden sever, onu arzu edersiniz fakat o sizi fark etmez bile. Biliyorum böyle durumlara insan ne yapacağını gerçekten şaşırır. Hayatın ona o an için ne kadar dar, zifiri karanlık geldiğini tahmin edemezsiniz. Peki, bütün bunların başında oluşan duyguların neden karşılık bulmadığını düşünür durur, kendimizde var olan eksikliği içimize gömeriz. Bunu bilin ki hiçbir insan eksik ve ya ezik olarak dünya’ya gelmiyor.

Kalp bu bazen siz onu canınızdan çok severken onun kalbi sizin için atmamakta ve direnmemektedir. Bunun için kendinizi suçlayarak, yaşamdan vaz geçmenize gerek yok. İnsanların yaşam şekli her zaman aynı canlılıkta olmaz. Bazen derinden yaşadığınız mutlulukları hiç ummadığınız bir zamanda hak etmediğini düşündüğünüz bir kişi için harcarsınız. Çünkü kalbinizde ona dair duyguların fazlasıyla yoğunlaştığını fark eder, bu duruma zamanla alışırsınız. Herkesin genelde söylediği bir sözdür bu; ben onu sevdim ama o beni hiç sevmedi diye.Üzülmeyin siz duyguların en güzelini yaşıyor ve aynı şekilde karşılık bekliyorsunuz. Alamadığınız zaman ise bu sizin canınızı acıtıyor öyle değil mi? Size sevginizden asla vazgeçin demiyoruz tabi ki direnin. Hatta sonuna kadar direnin eğer birazcık o kalp sizin için atarsa zaten size geri dönecektir. Kendinize bir zaman ayarlayın ve bekleyin. O zamanın gelmediğine gönülden inandığınız zaman hiç düşünmeden vazgeçin. Çünkü insan sadece bir kişi için değil, önce kendi için yaşamalı, hayatı sevmelidir. Sevgi her insanın taşıyabileceği ve verebileceği bir şey değil. Yüreği yulaf olan insanlar sevmeyi bilir. Biri sizi sevmedi diye siz bir daha sevmem diyerek kendinizi kısıtlarsanız işte o zaman kendinize en büyük zulmü yapmış olursunuz.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Ünlü Sözleri başlıklı yazımızda En Güzel Ünlü Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 2 Beğenen: 1 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Araba Yazıları

  Araba Yazıları

  Araba Yazıları,  Araba Arkası Yazıları, Araç Arkası Yazıları, Araba Yazıları Yeni, Araba Yazıları Kısa, Araba Yazıları Facebook, Araba

 • Soma Sözleri

  Soma Sözleri

  Soma faciasında yazılan sözleri burada derlemeye çalışacağız arkadaşlar. Burada yaşanan facia ve madende meydana gelen göçüğü…

 • Edepli Edebinden Susar Edepsiz Ben Susturdum Zanneder

  Edepli Edebinden Susar Edepsiz Ben Susturdum Zanneder

  Edepli Edebinden Susar , Edepsiz Ben Susturdum Zanneder

   

  Laftan sözden anlamayan insanlar…

 • En Etkileyici Sözler

  En Etkileyici Sözler

  En Etkileyici Sözler

  • Seni her gördüğümde, kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor, içimde çok anlam dolu duygulara harekete geçiyor. Seni…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz