Güzel Sözler

-

Reklam

-

Doğum Günü Kutlama Sözleri

Doğum Günü Kutlama Sözleri

Doğum Günü Kutlama Sözleri

 

 

dogum-gunu-kutlama-sozleri

Ailenizin ve arkadaşınızın doğum günü kutlama sözleri ile mutlu edebilir ve kendinizi onların yanında hissedebilirsiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Geçen yıl canınızı sıktıysa eğer gelen yıl senim tüm hayallerini gerçekleştirmesini dilerim. Doğum günün kutlu olsun. Sen bana bu hayatta verilen en güzel hediyesin nice yıllara. Gözlerdeki ışığın hiç sönmemesi dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yıl sana yeni ümitler getirmesini umuyorum nice mutlu yıllara. Doğum günün kutlu olsun iyi seni tanıdım. Yeni yaş sana huzur ve mutluluk getirsin inşallah. Doğum günün kutlu olsun. Sen yeni yaşında hep mutlu ol. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşında dilerim kalbin içinden gelen tüm dilekler kabul olur. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaş yeni bir sayfa açmak demektir. Bunu sakın unutma.

dogum-gunu-kutlama-sozleri-hakkinda

Nice mutlu yaşlara. Yeni yaşında dilerim mutluluğun en iyisini yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun. Sana gelecek olan yaşının gelişi ile birlikte aynı zaman da şans getirmesini de diliyorum. Senin eşsiz güzellikte olan bir kalbin vardır. Dilerim hep böyle kalırsın. Nice yaşlara. Geçmişe bakma artık. Gelecek olan yeni yaşın sana neler getirebilir onu düşünün artık. Nice yıllara. Gelen yaşın seni daha genç yapması dileğiyle nice mutlu yaşlara. Canım dostum iyi ki versin. Mutluluk senin olsun. Doğum günün kutlu olsun. Sevgiler yürekte olmalı ben seni yürekten seviyorum. Doğum günün kutlu olsun. Canım dostum birlikte sırlarımızı saklarız. Doğum günün kutlu olsun. Sen dostların hasısın doğum günün kutlu olsun. Sen beni hayata bağlıyorsun. Seninle bir ömür varım ben canım. eşim. Doğum günün kutlu olsun. Senin doğum gününü en içten kutlar doğum günün kutlu olsun.dogum-gunu-kutlama-sozleri-hakkinda-bilgi

Özel günlerde yanında değilim ama senin doğum gününü kutlarım yine de. Bir dilek tut ve doğum gününü kutla. Nice yıllara. Doğum gününü tebrik eder nice yaşlar dilerim. Yeni yaşını tebrik eder nice yaşlar dilerim. Yeni yaşın sana güzellik getirsin. Mutlu yıllar dilerim. Sana bu yıldan itibaren başarı ve sağlık dilerim. Mutlu yaşlara. Dilerim ki yeni yaşın da mutlu günler yaşarsın. Doğum günün kutlu olsun. Yaşayın ve sevin hayat çok kısa. Doğum günün kutlu olsun. Yeni yaşın sana mutlulukların en güzelini yaşatsın inşallah. Doğum günün kutlu olsun. Hep böyle sevgi dolu kalın. Mutlu yıllar sizlere. Sitemizde bunun gibi daha bir çok doğum günü kutlama sözleri bulabilirsiniz.

dogum-gunu-kutlama-sozleri-hakkinda-bilgiler

Bir önceki güzel sözümüz olan Yeni Yıl Kutlama Sözleri başlıklı yazımızda Yeni Yıl Kutlama Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
  • Can Alıcı Sözler

    Can Alıcı Sözler

    Can Alıcı Sözler, Can Alıcı Sözler Yeni, Can Alıcı Sözler Kısa, Can Alıcı Sözler Facebook, Can Alıcı Sözler Twitter,…

  • Evlilik Sözleri

    Evlilik Sözleri

    Evlilik sözleri ile yeni evlenen çiftlere mutlu ve huzur dolu bir hayat dileyebilir ve sevgi ışıklarının…

  • Beraber ağlayanlar Ayrı Ayrı Gülemezler

    Beraber ağlayanlar Ayrı Ayrı Gülemezler

    Beraber ağlayanlar Ayrı Ayrı Gülemezler

     

    Evliliklerde, kardeşlerde , yakın dostluklarda her anını…

  • Terketme Sözleri

    Terketme Sözleri

    Terketme Sözleri, Terketme Sözleri Yeni, Terketme Sözleri Kısa, Terketme Sözleri Hazır, Terketme Sözleri Facebook, Terketme Sözleri Twitter, Terketme

    Terketme…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz