Güzel Sözler

-

Reklam

-

Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

*Sanki yazılan her şiir senden geçmiş. Sanki bütün şiirler sana yazılmış. Tüm bu dünya sanki senin ayaklarının altında.
*Bir erkek az sever ama sık sever. Bir kadın ise sevdiği zaman kendinden çok sever ancak bir kez sever.
*Seni öpünce öyle bir hale geliyorsun ki, o temiz kalbini, saf duygularını gördüm biliyor musun ve cidden tek benim ol hep kollarımda kal.
*Aşk hareketli şarkıları sevmeli. Yavaş müzikler acı getirir sadece.
*O kadar emek vermişsen gitmek kolay olmuyor. Her sözüne susman gerekiyor bazen. Ama çekip gitmeyi göze alamıyorsun. Kendin üzülüyorsun. *O değişiyor. Sonra boşa çabaladığını anlıyorsun. O an pişmanlık hissi kaplıyor içini işte.

Aşka Dair Sözler
Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

 • Yine yanımda uyumuyorsun bu gece. Gözlerimi yumuyorum karanlığa. Uyuyormuşsun gibi yanımda yastığa sarılıyorum. Güzel yüzün beliriyor hafızamda. Hoş gerçi gittiği yok ta, gamzelerini öpmek geliyor içimden. Sonra bunun yerine kalkıp sana mesaj yazıyorum: ‘Çok Özledim’. Herşeyin özeti bu.
 • Seni sevmek yangınlara yürümek, alevlerde üşümek. Seni sevmek alevlere sarılmak, kül olmak. Seni sevmek alev olmak, senin için yanıp, sana kül olmak.
 • Nefes aldığı mesafe kadar yakın olacaksın ona. O nefes aldığın sen nefesini vericeksin, o nefes verdiğinde onun nefesini çekiceksin ciğerlerine. Sigara içmek bile istemeyeceksin sonra. Onun kokusunu isteyeceksin.
 • Herkes birilerine çok aşık, ölüyor, bitiyor. Ama kimse şiir yazmıyor. Şiir yazmadan aşk mı…
  Aşka Dair Sözler
Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

Aşka Dair Sözler

 • Aşktan vazgeçmek mi olur efendim. İnsan sever, daha çok sever, aşık olur, tutuklu kalır, bağlanır, ölür biter ama vazgeçer mi aşktan. Sen hayattan vazgeçmeyi göze almışsın efendim vazgeçme hayattan. Aşk insana hayat verir.Bir yerlerden tekme yedin diye gidilir mi aşktan ? Gitme efendim.
 • Kalbinin kapılarını kapatma hiç bir zaman. Ya açık kalsın, ya aralık tut sürekli. Ya buyur edersin, ya eyvallah dersin kovarsın. İsteyen görmeli seni. Kapatma kapılarını. Kalbin temiz senin bırak kötü olanlar kapatsın. Sen çok sev kadın. Kalbi güzel kadın.
 • Belki bir gün güneş sadece bizim için doğacak. Bilmiyoruz ki. Beraber beklemeye var mısın ? Olmadı en…
  Aşka Dair Sözler
Aşka Dair Güzel Sözler

Aşka Dair Güzel Sözler

Aşk’a dair güzel sözler ile sizde ünlü ve tanınmış kişilerin aşk için ne sözler söylediğini öğrenebilir yada bu güzel sözleri dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz. Aşka dair güzel insanların güzel sözleri aşağıdadır.

Aşka Dair Güzel Sözler