Güzel Sözler

-

Reklam

-

En Güzel Sözler

En Güzel Sözler

En Güzel Sözler

 

 

Sosyal medya hayatımızın her köşesinde artık… Yaptığımız paylaşımlarla insanların beğenisini çekiyoruz. En güzel sözleri paylaşarak duygularımızı sosyal medyadaki arkadaşlarımızla paylaşıyoruz. En güzel sözler bazen kendi lisanımızdan çıkan cümleler olurken bazen de bir şairden alıntılar olabiliyor. Bu yazıda da size lisanı hal olacak en güzel sözler bulacaksınız. Zifiri karanlığın geldiği vakitlerde ruhunu karanlıklara gömme, unutma aydınlığın doğacağı vakit gecenin en zifiri olduğu vakittir. Hayat insana her zaman güzellikler sunmaz.

İşler ters gittiğinde sakın arkanı O’na dönme. Yüce Yaradan sana ne güzel yollar açacaktır bak göreceksin. İnsanoğlu bu dünyada kendisine yüklenen rolü…

En Güzel Sözler
En Güzel Empati Sözleri

En Güzel Empati Sözleri

En Güzel Empati Sözleri

 

Başkasını düşünmez belki ama en güzel empati, onu dışlamak yerine neden böyle olduğu hakkında fikirler edinmektir. Yapamayacağın sözleri verme bir gün gelir sana bu konu hakkına hesap soranlar olur. Konuşurken kelimenin arkasını sığınmak yerine, konuştuklarını uygulayabilmek seni ancak yüceltir. Düşünmeden hareket etme önce bir dakika kendine izin ver ve yaptıklarını sorgula. Eğer söylediklerinde haklı olma payın yüksek ise sana kimsenin lafı olmaz. Fakat düşünmeden patavatsız davranmak sana çok şey kaybettirir. Bu nedenle yaptığın her hareketi ölçmeli bir teraziye koymalı dengeyi sağlamalısın. En önemlisi kendini başkasını yerine koymayı…

En Güzel Empati Sözleri
Güzel Sözler

Güzel Sözler

 • Anne olmak kolay değildir. Hele hem anne hem eş olmak daha zordur. Çünkü evin direği her ne kadar erkektir derlerse de o direği sağlam tutan yine bir kadındır. Kadın, o kadar sorumluluğun arasında bir anne olarak çok güzel sever. Herkes bunu başaramaz. Anne olan anlar.
 • Bir bebek doğar. O bebekle tüm aile yeniden doğmuş gibi olur. Herşey o bebekle unutulur. Tüm sevgiler ona uçar. Onun bir gülüşüyle içiniz ısınır.
 • Sevipte onu kazanmak için çırpınmak yerine, sevipte onda kaybolmak daha mantıklıdır.
 • Herkes verdiği kadar karşısından sevgi görür. Daha fazlasını isteyen insan ya kördür, ya aç.
 • Mutlu olmayı gülmek için istemeyin. Çünkü gülmek için mutlu…
  Güzel Sözler
Güzel Sözler

Güzel Sözler

Güzel Sözler

 • Hiç beklenmeyen insanlar adam olurken, adam olarak gözükenler insan bile olamamıştır. Ağlasak mı gülsek mi ?
 • İki tane mükemmel kişi asla evlenemezler. Zira kadın ilkinde evet demez, erkekse ikinci şansı layık görmez.
 • Bu hayatta unutmamanız 3 kişi vardır. İlki siz kötü durumdayken size el uzatanı, ikincisi siz kötü durumdayken sizi bırakanı ve üçüncüsü sizi o duruma sokanı.
 • Ne kadar çok konuşursan düşüncen ölür. Az konuş öz ol.
 • Bir sözün güzel olabilmesi için söyeleyenin doğruyu söylemesi, diğerininse sözden yararlanması gerekir.
 • Zayıf yönlerini bilen insanlar akıllı insanlardır. Bundandır ki yanılmayacaklarını söylemezler.
 • Dünyada başarılı olmanın sırrı aptal görünmek fakat akıllı olmaktır.
 • Eğer özür diliyorsan akıllı değilsindir. Akıllı olduğunda…
  Güzel Sözler
Güzel Sözler

Güzel Sözler

Güzel Sözler

 • Bir kadın çok güçlü de olsa, önemsizde bulsa, arkasında duran, güvenebileceği ve onu taşıyabilecek bir adam ister. Eğer olurda düşerse onu kaldıracak, arkasında dimdik duracak bir adam ister. Kadın ne kadar tersini iddia ederse etsin bir adama annelik yapmak istemez.
 • Çocukluktan beri görmediğin bir insana rastlarsın, durursun, öpersin, sarılır muhabbet edersin. Beş dakika sonra görüşürüz diyerek devam edersin. Telefon numarasını ya da yaşadığı yeri bilmesen de görüşürüz dersin. Nasıl olsa hepimiz aynı yere gideceğiz düşüncesinin göstergesi sanırım bu.
 • Bu dünya da neysen ‘o’ ol. Başkası sana kötülük yapıyor, arkandan konuşuyor, iftira atıyorsa sen ona yapma. Karşılık verme. Yarın ya da…
  Güzel Sözler
Afilli Sözler

Afilli Sözler

Afilli Sözler ile sizde cezbedici güzel sözler gönderebilirsiniz. Artık yapmanız gereken tek şey afilli sözlerimizden bir tanesini seçmek ve göndermek.

Afilli Sözler
Güzel Sözler

Güzel Sözler

Her insanın hoşuna gider güzel söz. Herkes karşısındaki insanlarda iyi sözler duymak ister, iyi, güzel hoş görülü sözler.Eğer sizde sevdiğiniz insanlara güzel sözler yazmak, söylemek isterseniz doğru yerdesiniz.

Güzel Sözler