Güzel Sözler

-

Reklam

-

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Esprili Sözler

 

 

Moraliniz bozuk olduğu zaman ve arkadaşlarınız ile eğlendiğiniz zaman esprili sözler paylaşma ihtiyacı duyarız. Bu yüzden de sizler için yepyeni esprili sözler derledik ve yazdık. Eminim ki sizlerin de çok hoşunuza gidecektir. Şimdi esprili sözler olarak yazmaya başlayalım. Sevgilime uykum var desem yine bana trip atacak arkadaş ya. Benim bir ateist arkadaşım vardı inanır mısın yemin etmediği için doktor olamamıştı. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Bir adama sorup demişler ki karım ile ortak özelliğiniz nedir diye ve demiş ki karımla ortak özelliğim aynı günde evlenmiş olmamız dedi.

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Sizler için esprili sözler derledik ve topladık. Bu yüzden de sitemize girin ve esprili sözleri hemen okumaya başlanır. Ben bitmeyen bir şarj, gitmeyen bir sevgili ve özellikle de sınavsız okullar istiyorum. Çok özel bir operatör istiyorum. Mesela müşteri hizmetleri arayınca siz kapatın biz sizi arayalım desinler. Kadınları anlamak gerçekten de çok zordur. Kadınlar git yanımdan dedikleri zaman yanınızda kalmasını istiyordur ya da belki yanında istemiyordur. Mona lisa tablosunun neden bu kadar sevildiğini biliyor musunuz. Çünkü kadın hiç konuşmuyor. İnsanlar mallıklarını aynanın karşısında daha rahat edebiliyor.

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Esprili Sözler

Bu sayfada esprili sözler bulabileceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Esprili sözler ile sizleri okuyarak güldürecek ve aynı zaman da arkadaşlarınıza kısa mesajlar halinde gönderebilirsiniz. Esprili sözlerden bazılarını sizlere yazalım. Bir adama sormuşlar. Eşinizle ortak ne özelliğiniz vardır. Cevap olarak aynı günde evlendik demiştir. Bana laf söyleyen ve arkamdan da konuşan kızlara seslenmekteyim. Lütfen arkamdan konuşmayın. Çünkü sizlerinde babası ve abisi vardır. Sadece oturarak başarı kazanan tavuk olmaktadır. Deliye nasıl her gün bayramsa eğer deliye de her gün sevgililer günüdür. Bir aşk elma yemekler başlamakta ve sonra da ayvayı yemekle de bitmektedir….

Esprili Sözler
Komik Sözler

Komik Sözler

Komik sözler ile komik mesajlar gönderin, etrafınızdaki herkesi güldürün. Komik güzel sözleri okurken bile gülmeye başlayacaksınız tabi sonrasında paylaştığınızda etrafınızdaki insanlarda

Komik Sözler