Güzel Sözler

-

Reklam

-

En Ağır Laflar

En Ağır Laflar

En Ağır Laflar

 

en-agir-laflar-hakkinda-

Bu sitede harika anlam içeren en ağır laflar yer almaktadır. Merak ediyorsanız hemen bu siteyi inceleyin derim. Doğru yolda olan insanların dünyadaki yükleri ağır olurmuş. Yemin etmeyecek kadar sözlerine güven. Senin hayata baktığın pencereden düş. Her şeyi bilme sen haddini bil yeter ki. Adam yerine koyduğum insanlar yerini beğenmeyip yadırgıyor yahu. Ben kimsenin köpeği olmamış ve insanlarında köpeğiyle muhatap bile olmam. Benim yokluğum sana koyduysa işte şimdi çok mutluyum ben. Kendi olmayan insanlar ve kendi gibi davranmayan insanlar sadece kendilerini harcarlar o kadar. Kral olsan bile sen de bir gün mezara gireceksin sonuçta. Kadınları yarı yolda bırakıp değil deli gibi aklını alın. Acılarınızı içinizde saklayın sadece Allah bilsin yeter.

en-agir-laflardan

Bu hayatta doğru insanı kimse bulamaz. Ya bulduğun zaman yanlış olur ya da doğru zaman da bulduğun insan yanlış olur. Gölgene yazık valla. Seni adam sanıyor ve peşinden geliyor. Bazı insanlar vardır odaya girdikleri zaman aydınlatırlar. Bazı insanlar ise odadan çıktıklarında aydınlatırlar. Benim suskunluğum bir meydan okumadır. Ama karaktersiz insanlarda pek işe yaramaz. Senin için ayrılık kolaysa benim için de el sallamak zor değildir. Bu ve bunun gibi daha bir çok en ağır laflar bu sitede bulunur. Dilerseniz hemen bu siteye uğrayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza gönderebilir ve sosyal medyalarda da paylaşabilirsiniz.

en-agir-laflar-Bu site çok fazla ziyaret edilir sizlerde hemen bu siteye girin ve en ağır laflar sözlerini inceleyin diyorum. Sana verebileceğim günahım bile yok. Adam olan kadınını ağlatmaz. Parası olan insanlar tanınır. Ama parası olmayan insanlar paralı insanları tanır. Sana insanlık dersi vermek isterdim ama hayvanlara pek insanlık dersi verilmez ki. Benim hep umutlarım var. Umutlar sayesinde ben nefes alıyorum. Yemin ediyorum hayatın yükünü hep bindi omzuma. Derdi çeken ben, soluk soluğa kalmış ben ve hakkımda yok soluklanmaya. İnan benim umurumda hiç değilsin. Sen benim için artık herkes gibi sıradan bir insansın. Benim duygularımı her insan taşıyamaz.

en-agir-laflar

Hayattan dersini almalısın ki başkalarına ders veresin. Senin yokluğunla asla ölmem. Çünkü ben seninle hiç mutlu olmadım ki yokluğunla öleyim. Kendine güvendiğin kadar bana da güven. İşte sorun burada. Demek sen kendine bile güvenmiyorsun. Kimilerine göre aşk rüyalar kadardır. Kimilerine göre de aşk ölene kadardır. İstediğiniz kadar tilki ol yine de aslanın izindesin. Kurban olurum Allahıma seni karşıma çıkardı bana. Bu hayatta aldığınız nefesin bile hakkını vereceğiz. Boşuna hava yapma. Bizim burada rüzgarın esmez. Beni üzersen ben de süzerim seni. Senin sözlerin kalbimi acıtmıyor. Çünkü bir heykelden farkın yok karşımdayken.

Bir önceki güzel sözümüz olan Cezbedici Sözler başlıklı yazımızda Cezbedici Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 3.8 Beğenen: 4 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Skype Sözleri

  Skype Sözleri

  Skype Sözleri, Skype Sözleri Yeni, Skype Sözleri Kısa, Skype Sözleri Hazır, Skype Sözleri Facebook, Skype Sözleri Twitter, Skype Sözleri…

 • Özel Mesajlar

  Özel Mesajlar

  Özel Mesajlar, Özel Mesajlar Yeni, Özel Mesajlar Kısa, Özel Mesajlar Facebook, Özel Mesajlar Twitter, Özel Mesajlar 2014, En Güzel…

 • Gerçek aşkın belirtileri nelerdir

  Gerçek aşkın belirtileri nelerdir

  Gerçek aşkın belirtileri nelerdir

  Aşk üzerine yıllar yıllar yazı yazıldı, söz söylendi de tükenmedi. Aşk çok derin ve…

 • Kaliteli Sözler

  Kaliteli Sözler

  Bu hayatta öğreneceğin en iyi ders iyilik ve sadakattir.·

  Güller güzeldir ama dikeni can yakar.·

  Hayat okyanus gibidir, maviliğine…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz