Güzel Sözler

-

Reklam

-

En Anlamlı Aşk Sözleri Listesi

En Anlamlı Aşk Sözleri Listesi

En Anlamlı Aşk Sözleri Listesi

anlamli-ask-sozleri

En anlamlı aşk sözleri listesi sevda yüklenmiş olanların yüreklerinden kopup gelen cümleler olmaktadır. Bazen acıklı anlamlar içerirken bazen neşe dolu ferahlık saçan anlamlar yüklenmektedir. Bu nedenle aşk sözlerinin derecesini ölçmek pek mümkün değildir. Sevda bir kere gönle girdimi ne acı sözler yıkabilir duvarlarını ne tatlı sözler vazgeçirebilir çıktığı yoldan o hep kendi bildiğini okur bir ömür boyu. Âşıkların sözleri yakıcıdır. Âşıkların sözleri delicidir. Gerçek âşıkların sözleri ders verir okuyana. Bu nedenle her aşkın anlam yüklü hikâyesi kendi içinde saklıdır. Dışa vurulan anlamlı aşk sözleri olarak; Yürekten seversen aşk olur. Allahtan istersen gerçek olur. Yolunu Allah’tan çizmesini istersen yolun sonu sevgili olur.

en-anlamli-ask-sozleri-listeleri

Allahtan tek dileğin yüreğine düşen sevgi olursa, sevgiliye giden yolda engelin kalmaz. Sen aşkı arayıp da bulan olmak yerine, hiç aklında yokken aşkı yaşayan ol. Gerçek âşık tek kişiyle gönlünü doldurandır. Aşkını kaybettiğinde yedeklerle idare eden değil. Âşık oldum sandığında hemen inanma, insanlar yağmur tanesine benzer, kimi gül yaprağına düşerken, kimi çamura düşer. Sana aşkım dediğimde yarım ol, yarınım ol. Ama asla yargıcım olma. Bazen insanın karşısına öyle biri çıkar ki, tüm gidenlere tek tek teşekkür edesi gelir. Okyanuslar boğamazken yüzme bilen insanları, bir kaşık sevda Per perişan eder sevdalı yürekleri.

en-anlamli-ask-sozleri

Aşk bir görüşte parlar, her görüşte beslenir. En anlamlı aşk sözleri listesi oluşturulurken bütün yüreklere seslenecek cümlelerin seçilmesi gerekir. Kiminin yarasına merhem olurken kiminin ateşine yel olmak gerekir. Derinden gelen duygular bazen serinletirken bazen ısıtmalı yürekleri. Aşk nefes almak gibidir. Sevdiğinizle ritim tutar. Yağmurun başlamasıyla birlikte ilk akla gelen şey, yanımda olsa da ıslansak beraber. Yağmur taneleri anlatır aşkını bana, her rüzgârın esişiyle farklı sertlikte vurarak cama. Aşk yokuştur bir anlamda, çıkarken sevinirsin inerken üzülür. Aşkı nasıl yaşadığını bilen birisi, halen sevgi ile bağlı olduğunu bilendir.???????????????????????

Âşık olduğum insan sadece bu gün değil hastalığım da olduğu kadar, sağlığımda da yanımda olsun yeter. Varsın evimiz iki göz odadan ibaret olsun, yeter ki senin iki gözünde bende olsun İşte burada belirtildiği gibi en anlamlı aşk sözleri listesi kişilerin tamamen içinden gelen duygularının tercümanıdır. Âşık olduğu kişiden istediklerini bir cümle ile özetleyerek fazla sözün lüzumsuz olduğunu göstermektedir. Aşk fazla söze gerek kalmadan yaşanan bir duygudur. Ne kadar dillenirse o kadar yıpranır zaman içinde.

Bir önceki güzel sözümüz olan Akılda Kalıcı Dini Sözler başlıklı yazımızda Akılda Kalıcı Dini Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Sevimli Panda TV videoları ve Çocuk Gelişiminde Etkileri

  Sevimli Panda TV videoları ve Çocuk Gelişiminde Etkileri

  Sevimli Panda TV videoları ve Çocuk Gelişiminde Etkileri

  Sevimli Panda TV videoları ve çocuk gelişiminde etkileri zaman içinde çocuklar üzerinde…

 • Sitem Sözleri

  Sitem Sözleri

  Sitem sözleri ile eski sevgilinize, arkadaşınıza yada tanıdıklarınıza sitem edebilirsiniz. Aşağıdaki güzel sözler ile çok güzel…

 • Özlü Aşk Sözleri

  Özlü Aşk Sözleri

  Özlü Aşk Sözleri, Özlü Aşk Sözleri Yeni, Özlü Aşk Sözleri Kısa, Özlü Aşk Sözleri Facebook, Özlü Aşk Sözleri Twitter,…

 • Jens Jensen Sözleri

  Jens Jensen Sözleri

  Sayfamızda Jens Jensen Sözleri yer almaktadır. Yeni Jens Jensen Sözleri Kısa, Jens Jensen Sözleri facebook, Jens Jensen Sözleri twitter…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz