En Anlamlı Sözler
Güzel Sözler

-

Reklam

-

En Anlamlı Sözler

En Anlamlı Sözler

En Anlamlı Sözler

en-anlamli-sozler

Sayfamızdan en anlamlı sözler bulabilecek ve aynı zaman da sevdikleriniz ile de bu sözleri paylaşabileceksiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sizlere en anlamlı sözler yazmaya başlayalım. Sayfamızdan hem kısa ve hem de uzun en anlamlı sözler burada yer almaktadır. Uçmayı seven insanlar düşmeyi de bilecektir. Çünkü uçmayı sevenler korkak insanlar olmamalıdır. Bunu sakın unutmayınız. Öyle bir gün gelecek ki bütün dualarınız kabul olacak. Yani hiç beklemediğiniz bir anda dualarınız kabul olacağını bilmelisiniz. İnsanların ömürleri masaldan ibarettir. Çünkü süresi değil yaşanmışlıklar daha çok önemlidir. Her insanın gözlerinin rengi farklı olabilir. Ama her insanın gözyaşlarının rengi aynı olmaktadır.

en-anlamli-sozler-hakkinda-

Herkes bir gün sevdiğinin kıymetini anlayacaktır. Ya gidince, ya bitince ya da ölüncedir. Yani insan sevdiğinin kıymetini iş işten geçince anlar malesef. Her canlının çektiği acılar olur. İnsanların aklındaki insanlar olsa daha çok mutlu olurlar. İnsanların dili farklı olsa da duyguları aynı olmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Mutluluk her insanla paylaşılır ama acılar her insanla paylaşılamaz. İnsanlar büyüdükçe dertleri de büyür. Günlerinizi boş konuşarak asla geçirmeyin. Bu çok önemlidir. Parayla kimse şeref kazanamaz. İnsanlar paranın sahtesini yapar ama unutmayın ki paralar da insanın sahtesini yapar.

en-anlamli-sozler-

Yapmadığınız iyiliklerden sadece sizler suçlusunuz. Edep insanı güzel yapmaktadır. İnsanların kaçtığı şeyler ne olursa olsun asla kurtulamaz. İnsanların huyları asla değişmez. Yaşadığınız yeri cennet yapmalısınız. Yoksa her yer sizlere cehennmem gibi gelecektir. Dünyanın en büyük serveti aile olmaktadır. Bir yola çıkmak için insanlara sakın güvenmeyiniz. Çünkü insanlar sizleri yarı yolda bırakabilir. Bir insanı özlememek gibi davranmak gerçekten de çok zor bir durumdur. Anlamlı göz bakışı ıslak gözlerden oluşmaktadır. En iyisi hiç bir hayal kurmayın bu sayede hayaliniz gerçekleşmeyince üzülmezsiniz. Hayallerinize ulaşmanız için cesaretiniz olmalıdır.en-anlamli-sozlerden

Her insan seçtiği hayatın bedelini ödemek zorundadır. Bir insana en güzel hediye vermek istiyorsanız o zaman o insana zaman ayırmak en güzel hediyedir. En güvenilir ev babanın evde oluşu olmaktadır. Sizlerin hiç bir işiniz yolunda gitmediyse hiç bir işte sizleri yolunuzdan etmesine izin vermeyiniz. Aklınıza gelmeyecek çok özel ve en güzel anlamlı sözler buradadır. Arkadaşlarınıza ve ya sevdiklerinize gönderebileceğiniz kadar güzel ve özel anlamlar içermektedir. Sizleri en derinden etkileyecek kadar anlamlı sözleri bu siteden almanızı tavsiye ediyorum. Bu siteyi ziyaret edin asla pişman olmayacaksınız.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Aşk Sözleri başlıklı yazımızda En Güzel Aşk Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Haуat Hakkında Söуlеnmіş Manidar Sözler

  Haуat Hakkında Söуlеnmіş Manidar Sözler

  Haуat Hakkında Söуlеnmіş Manidar Sözler

  Hayat hаkkındа Söуlеnmiş Manidar Sözler ve İşte о sözlеrdеn ѕіzіn için dеrlеdiklеrimiz . •Akıllı insan…

 • Değerli Ve Özlü Sözler

  Değerli Ve Özlü Sözler

  Değerli Ve Özlü Sözler

   

  • Benim için ne kadar değerli olduğunu bildiğini…

 • Evlilik İçin Güzel Sözler

  Evlilik İçin Güzel Sözler

  Evlilik İçin Güzel Sözler

   

  1-Sabah uykumdan uyanınca gözlerimi açtığımda yanımda seni…

 • Duygusal Sözler

  Duygusal Sözler

  Duygusal Sözler, Duygusal Mesajlar, Duygusal Sözler yeni, Duygusal Sözler kısa, Duygusal Sözler Hazır, Duygusal Sözler facebook, Duygusal Sözler

  Duygusal…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz