Güzel Sözler

-

Reklam

-

En Anlamlı Sözler

En Anlamlı Sözler

En Anlamlı Sözler

en-anlamli-sozler

Sayfamızdan en anlamlı sözler bulabilecek ve aynı zaman da sevdikleriniz ile de bu sözleri paylaşabileceksiniz. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Sizlere en anlamlı sözler yazmaya başlayalım. Sayfamızdan hem kısa ve hem de uzun en anlamlı sözler burada yer almaktadır. Uçmayı seven insanlar düşmeyi de bilecektir. Çünkü uçmayı sevenler korkak insanlar olmamalıdır. Bunu sakın unutmayınız. Öyle bir gün gelecek ki bütün dualarınız kabul olacak. Yani hiç beklemediğiniz bir anda dualarınız kabul olacağını bilmelisiniz. İnsanların ömürleri masaldan ibarettir. Çünkü süresi değil yaşanmışlıklar daha çok önemlidir. Her insanın gözlerinin rengi farklı olabilir. Ama her insanın gözyaşlarının rengi aynı olmaktadır.

en-anlamli-sozler-hakkinda-

Herkes bir gün sevdiğinin kıymetini anlayacaktır. Ya gidince, ya bitince ya da ölüncedir. Yani insan sevdiğinin kıymetini iş işten geçince anlar malesef. Her canlının çektiği acılar olur. İnsanların aklındaki insanlar olsa daha çok mutlu olurlar. İnsanların dili farklı olsa da duyguları aynı olmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Mutluluk her insanla paylaşılır ama acılar her insanla paylaşılamaz. İnsanlar büyüdükçe dertleri de büyür. Günlerinizi boş konuşarak asla geçirmeyin. Bu çok önemlidir. Parayla kimse şeref kazanamaz. İnsanlar paranın sahtesini yapar ama unutmayın ki paralar da insanın sahtesini yapar.

en-anlamli-sozler-

Yapmadığınız iyiliklerden sadece sizler suçlusunuz. Edep insanı güzel yapmaktadır. İnsanların kaçtığı şeyler ne olursa olsun asla kurtulamaz. İnsanların huyları asla değişmez. Yaşadığınız yeri cennet yapmalısınız. Yoksa her yer sizlere cehennmem gibi gelecektir. Dünyanın en büyük serveti aile olmaktadır. Bir yola çıkmak için insanlara sakın güvenmeyiniz. Çünkü insanlar sizleri yarı yolda bırakabilir. Bir insanı özlememek gibi davranmak gerçekten de çok zor bir durumdur. Anlamlı göz bakışı ıslak gözlerden oluşmaktadır. En iyisi hiç bir hayal kurmayın bu sayede hayaliniz gerçekleşmeyince üzülmezsiniz. Hayallerinize ulaşmanız için cesaretiniz olmalıdır.en-anlamli-sozlerden

Her insan seçtiği hayatın bedelini ödemek zorundadır. Bir insana en güzel hediye vermek istiyorsanız o zaman o insana zaman ayırmak en güzel hediyedir. En güvenilir ev babanın evde oluşu olmaktadır. Sizlerin hiç bir işiniz yolunda gitmediyse hiç bir işte sizleri yolunuzdan etmesine izin vermeyiniz. Aklınıza gelmeyecek çok özel ve en güzel anlamlı sözler buradadır. Arkadaşlarınıza ve ya sevdiklerinize gönderebileceğiniz kadar güzel ve özel anlamlar içermektedir. Sizleri en derinden etkileyecek kadar anlamlı sözleri bu siteden almanızı tavsiye ediyorum. Bu siteyi ziyaret edin asla pişman olmayacaksınız.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Güzel Aşk Sözleri başlıklı yazımızda En Güzel Aşk Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • En Etkileyici Sözler

  En Etkileyici Sözler

  En Etkileyici Sözler

  • Seni her gördüğümde, kalbim yerinden çıkacakmış gibi oluyor, içimde çok anlam dolu duygulara harekete geçiyor. Seni…

 • Mutluluk Sözleri

  Mutluluk Sözleri

  Mutluluk sözleri ile sevdiklerinize mutluluk mesajları gönderebilir yada onların mutluluğunu paylaşabilirsiniz. Umarım herkes sürekli mutlu olarak bir yaşam sürer,

 • Kader sözleri

  Kader sözleri

  Kader sözleri

   

   

  Sizlere kader sözleri ile ilgili her şeyden bahsedeceğiz. Kader sözleri…

 • Mutluluk Sana Koşuyorum

  Mutluluk Sana Koşuyorum

  Mutluluk Sana Koşuyorum

   

  Nasıl güzeldi gökyüzü seninle beraber iken. Her yerde rengarenk…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz