Güzel Sözler

-

Reklam

-

En Güzel Aşk Sözleri

En Güzel Aşk Sözleri

En Güzel Aşk Sözleri

 

en-guzel-ask-sozlerinden

Sitemizde en güzel aşk sözleri bulunmaktadır. En güzel aşk sözleri ile sevdiğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. En güzel aşk sözleri sizlere en güzel olanları paylaşmaya başlayacağız. Sen benim yıldızımsın ama yıldız kayarken dilek tutmuyorum ezan okunurken ettiğim duamsın sen benim. Benim gönlüm çok sevda gördü ama sadece senin için çarptı bu yürek. Bunu bil. Senin adına soyadım eşlik edecekse o zaman ahirete kadar kalbim senindir. Sadece senin bakışların benim ömrümü uzatır. Bu yürek sadece senindir. Tam her şeyi kaybetti derken sen çıktın karşıma ve aşığım sana. Aşka dokunmak istemiyorum sadece ben sana dokunmak istiyorum. Dudaklarımla kal demem şart mı gözlerimle ben sana gitme diye haykırıyorum.

en-guzel-ask-sozleri-

İçimde bir türlü bitmek bilmeyen ve tükenmeyen sevdasın sen. Seni içimde güzel hayaller ile büyüttüm ben. Gülüşlerini benden sakınma. Biz ayrı dünyaların insanlarıyız. Ama ikimiz de aynı hayallerin ve aynı rüyaların yolcusuyuz. Sevmeyi bileceksin sevmeyi bilmiyorsan sana hayat cehennemdir. Yalnız kalmak bazı insanların kendinden kaçmalarının sebebidir. Aşkını anlatmak isterken şöyle anlat. Ona güneşten güneşten bahset ve güneşin sana ne kadar yaklaştığını düşün de ve o anlayacaktır. Aşk sözler ile değil gözler ile anlatılır. Hiç başlanmamış olan bir dün var yaşanmamış olan bir yarın var ve ne olacağı da belirsiz olan bir gün var karşımda.

en-guzel-ask-sozleriSen kendi bahçende yaprak olamıyorsan o zaman başkasının bahçesine çiçeklik taslayıp girmeyeceksin. Aşk yaşamadan önce aşkı nen ne olduğunu öğreneceksin. Aşk yara açar ama kan akmaz. Senden parça, parça canını koparır. Aşk ve yangın birbirlerini tamamlayan şeylerdir. Sonuçta ikisi de düştüğü yeri yakmaktadır. Bazı insanlar aşkı bilmez ve boyundan büyük laflar eder. Aşk demek kocaman bir dünyada sadece iki kişinin kaldığını düşünmektedir. Aşk bir kişinin yüreğinde eğer kaybolduysa başka biri onu bulamaz. Bu dünya da acı çekmeden ve bedel ödemeden mutlu olunmaz. Bu dünya böyledir işte.

en-guzel-ask-sozleri-2017

En güzel aşk sözleri arıyorsanız bu sitede harika sözler bulunmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. İlk defa çok mutlu oluyorum ve ilk defa umutlarım yaşarıyor. Sen bende yaşanmamış gizemli bir aşk hikayesisin. Sen benim yüreğime cemre gibi düştün adeta. Aniden gözlerini gözlerimde hissettim. İnanabiliyor musun gözlerin beni benden almış durumda. Çok kez öldüm ve hayata yeniden dönmeyi başardım. En güzel aşk sözleri için bu siteyi herkese tavsiye ediyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan En Yeni Özlü Sözler başlıklı yazımızda En Yeni Özlü Sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Evlilik Sözleri

  Evlilik Sözleri

  Evlilik sözleri ile yeni evlenen çiftlere mutlu ve huzur dolu bir hayat dileyebilir ve sevgi ışıklarının…

 • Sensizlik Sözleri

  Sensizlik Sözleri

  Sayfamızda; Sensizlik Sözleri, Sensizlik Mesajları, Kısa Sensizlik Sözleri Yeni Facebook için hazırlanmıştır; Boş ver, her şey oIacağına varır

 • İtalyanca Aşk Sözleri

  İtalyanca Aşk Sözleri

  Bu Sayfamızda; İtalyanca Aşk Sözleri, İtalyanca Aşk Sözleri Yeni, İtalyanca Aşk Sözleri Kısa, İtalyanca Aşk Sözleri Facebook yer almaktadır….

 • Arthur Kessler Sözleri

  Arthur Kessler Sözleri

  Sayfamızda Arthur Kessler Sözleri yer almaktadır. Yeni Arthur Kessler Sözleri Kısa, Arthur Kessler Sözleri facebook, Arthur Kessler Sözleri twitter

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz