Güzel Sözler

-

Reklam

-

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri
Hanımlar ya da baylar erkeklerin en çok etkilendiği, vazgeçemediği kadın tipini merak edenlerden misiniz? Siz de ideal kadın tipini arıyor ya da merak mı ediyorsunuz? Öyleyse bu yazı tam da size göre. Bu yazıyı okumak merakınızı giderecek ve yeni bilgiler edineceksiniz. Yapılan araştırmalar genel kanıları içeren bu yazı işte tam da bunları anlatıyor. Hanımlar siz de erkelerin kafasındaki o mükemmel, idealize edilen kadını merak mı ediyorsunuz. Kendiniz ideal kadın mısınız ya da ideal kadın olmak çok mu zor gibi sorular artık kafanı kurcalamasın. Daha fazlasını bilmek ve öğrenmek için yazımın devamını oku. Zira bugün bu konuyu anlatacağım.
Erkekler, karakter olarak bazı farklılıklar sergilese de genel kanaate ve bilimsel bulgulara göre kafalarında düşündükleri belli kadın tipleri vardır. Bu tipler hemen hemen tüm erkekler için ortaktır.
Kadınlık özellikleri: Erkekler genelde daha bakımlı, alımlı kadınlardan etkilenirler. Her zaman doğal olun deseler de aslında biraz bakımlı ve imajından, tavrından ödün vermeyen kadını daha çekici bulur. Bu yüzden çok aşırıya kaçmadan şık ve endamlı olunmalıdır. Erkek kadın gibi kadını sever. Yani kadına dair erkekte olmayan özellikler, artının eksiyi çektiği gibi erkeği kadına çeker. Daha kadın gibi kadın isterler. Yani erkeksi olan ya da bakımına önem vermeyen kadın asla ideal kadın değildir. Kadının çok aşırıya kaçmadan bakım yapabileni sevilen kadın tiplerindendir.
Fiziksel olarak çekicilik: İlk etkileşimin olmazsa olmaz şartlarından biridir. Erkek, fiziksel olarak çekici bulduğu kadına daha erken aşık olur. Evlenecekleri ya da flört edecekleri kadının çok güzel olmasını isterler. Erkekler için ilişkiyi başlatmadaki en önemli yapı taşı kadının fiziksel çekiciliğidir. Ayrıca ilişkinin devamı ve kadının her zaman ideal olabilmesinin en sağlam yoludur. Çünkü erkek, kadını fiziksel çekici olma ile özdeşleştirmiştir. Kadının olmazsa olmaz özelliği olarak görülen çekicilik, ideal kadın tipi için de gene gereken şartlardandır.
Akıllı kadınlar
Erkekler, zeki ve kendilerini taşıyabilecek derecede akıllı kadınlardan hoşlanır. Kadınların yerinde ve doğru konuşmaları, akıllı hareket etmeleri erkekleri etkiler. Kadının aptal olmasına asla dayanamazlar. Akıllı ve olgun kadın erkek için gene ideal kadın profilidir.

Bir önceki güzel sözümüz olan AŞIK ERKEĞİ ANLAMANIN YOLLARI NELERDİR başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 3.3 Beğenen: 6 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Nina Simone Sözleri

  Nina Simone Sözleri

  Sayfamızda Nina Simone Sözleri yer almaktadır. Yeni Nina Simone Sözleri Kısa, Nina Simone Sözleri facebook, Nina Simone Sözleri twitter…

 • Gabriel Garcia Marquez Sözleri

  Gabriel Garcia Marquez Sözleri

  Gabriel Garcia Marquez sözleri ile ünlü kişilerin söylemiş olduğu anlamlı mesajları vermeye devam ediyoruz. Gabriel…

 • Ve Seni Gördüm O Anda

  Ve Seni Gördüm O Anda

  Ve Seni Gördüm O Anda
  Aşk her zaman çıkmaz insanın karşısına, çıksa da yakasını bırakmaz. Sürekler seni bazen mutluluğa, bazen…

 • Kızgınlık Mesajları

  Kızgınlık Mesajları

  Kızgınlık Mesajları, Kızgınlık Mesajları Yeni, Kızgınlık Mesajları Kısa, Kızgınlık Mesajları Facebook, Kızgınlık Mesajları Twitter,

  Kızgınlık Mesajları, Kızgınlık…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz