Güzel Sözler

-

Reklam

-

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri

Erkekleri en çok etkileyen kadın tipleri
Hanımlar ya da baylar erkeklerin en çok etkilendiği, vazgeçemediği kadın tipini merak edenlerden misiniz? Siz de ideal kadın tipini arıyor ya da merak mı ediyorsunuz? Öyleyse bu yazı tam da size göre. Bu yazıyı okumak merakınızı giderecek ve yeni bilgiler edineceksiniz. Yapılan araştırmalar genel kanıları içeren bu yazı işte tam da bunları anlatıyor. Hanımlar siz de erkelerin kafasındaki o mükemmel, idealize edilen kadını merak mı ediyorsunuz. Kendiniz ideal kadın mısınız ya da ideal kadın olmak çok mu zor gibi sorular artık kafanı kurcalamasın. Daha fazlasını bilmek ve öğrenmek için yazımın devamını oku. Zira bugün bu konuyu anlatacağım.
Erkekler, karakter olarak bazı farklılıklar sergilese de genel kanaate ve bilimsel bulgulara göre kafalarında düşündükleri belli kadın tipleri vardır. Bu tipler hemen hemen tüm erkekler için ortaktır.
Kadınlık özellikleri: Erkekler genelde daha bakımlı, alımlı kadınlardan etkilenirler. Her zaman doğal olun deseler de aslında biraz bakımlı ve imajından, tavrından ödün vermeyen kadını daha çekici bulur. Bu yüzden çok aşırıya kaçmadan şık ve endamlı olunmalıdır. Erkek kadın gibi kadını sever. Yani kadına dair erkekte olmayan özellikler, artının eksiyi çektiği gibi erkeği kadına çeker. Daha kadın gibi kadın isterler. Yani erkeksi olan ya da bakımına önem vermeyen kadın asla ideal kadın değildir. Kadının çok aşırıya kaçmadan bakım yapabileni sevilen kadın tiplerindendir.
Fiziksel olarak çekicilik: İlk etkileşimin olmazsa olmaz şartlarından biridir. Erkek, fiziksel olarak çekici bulduğu kadına daha erken aşık olur. Evlenecekleri ya da flört edecekleri kadının çok güzel olmasını isterler. Erkekler için ilişkiyi başlatmadaki en önemli yapı taşı kadının fiziksel çekiciliğidir. Ayrıca ilişkinin devamı ve kadının her zaman ideal olabilmesinin en sağlam yoludur. Çünkü erkek, kadını fiziksel çekici olma ile özdeşleştirmiştir. Kadının olmazsa olmaz özelliği olarak görülen çekicilik, ideal kadın tipi için de gene gereken şartlardandır.
Akıllı kadınlar
Erkekler, zeki ve kendilerini taşıyabilecek derecede akıllı kadınlardan hoşlanır. Kadınların yerinde ve doğru konuşmaları, akıllı hareket etmeleri erkekleri etkiler. Kadının aptal olmasına asla dayanamazlar. Akıllı ve olgun kadın erkek için gene ideal kadın profilidir.

Bir önceki güzel sözümüz olan AŞIK ERKEĞİ ANLAMANIN YOLLARI NELERDİR başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 3.3 Beğenen: 6 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Özenle Söylenmiş Özlü Sözler

  Özenle Söylenmiş Özlü Sözler

  Özenle Söylenmiş  Özlü Sözler

   

  Bu sayfamızda sizler için özenle söylenmiş kısa özlü…

 • Kişisel Gelişim Sözleri

  Kişisel Gelişim Sözleri

  KİŞİSEL GELİŞİM SÖZLERİ

  Kişisel gelişim insanların belli dönemlerde başvurduğu hatta hayatının neredeyse hepsinde…

 • Özlem Dolu Sözler

  Özlem Dolu Sözler

  Özlem Dolu Sözler

  • Bugün seni düşünürken içimin acıdığını hissettim. Sonra o hasretimi biraz olsun bastırmak için kitabımın arasına sakladığım…

 • Joseph Joubert Sözleri

  Joseph Joubert Sözleri

  Sayfamızda Joseph Joubert Sözleri yer almaktadır. Yeni Joseph Joubert Sözleri Kısa, Joseph Joubert Sözleri facebook, Joseph Joubert Sözleri twitter

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz