Güzel Sözler

-

Reklam

-

Etkileyici Aşk sözleri

Etkileyici Aşk sözleri

Etkileyici Aşk sözleri

 

 

etkileyici-ask-sozleri-hakkinda-bilgi

Sizlere çok anlamlı ve etkileyici aşk sözleri yazacağız. Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiye aşkınızı bir türlü anlatamıyorsanız ve ona güzel bir söz ile sevdiğinizi söylemek istiyorsanız bu site kesinlikle çok yardımcı olacaktır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Etkileyici aşk sözleri yazmaya başlayalım. Sizler için derledik ve topladık. Sana baktığım gibi kimselere bakmadım. Sana baktığım gibi de kimseye bakmayacağım. Bunu sakın unutma. Seninle geç kalınmış bir aşk olmasın. Vaktinde olamayan kalp kırıklıklarınız olmasın. Lütfen bana ever der misiniz. Bu hayatta seninleyken korkmuyorum çünkü bana mutluluğu veren sen olduğun için. Ben basit bir sevgi yaşaman ve basit insanlara aşık olan biri değilim. Sana aşık olduysam vardır bir sebebi. Sana aşık olduysam demek ki basit bir insan değilsin.

etkileyici-ask-sozleri-hakkinda-bilgiler

Seni canımdan çok seviyorum. Çünkü aynı hayatı seninle paylaşacağım. Sen helalim olacağın için saklıyorum seni ben içimde. Sevgimi bile içimde yaşıyorum ben. Aşk dudaktan çıkan bir kelime kadar basit değildir. Aşk çok büyük bir şeydir ki yürekte yaşanır ve ağızla bir türlü söylenmez. Aşk eşittir kara sevdadır. Gerçek aşk karşısındakine aşık olduğunu dile getirirken titremek demektir. Sizler için bir çok etkileyici aşk sözleri hazırladık umarım beğenirsiniz. Dilerseniz daha da etkileyici aşk sözleri yazmaya devam edelim ne dersiniz. Aşkta mantık yoktur aşk bir anda olur ve kontrolsüz bir şekilde gelişir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz.

etkileyici-ask-sozleriAşk bazen de aşık olduğun kişinin yanlışlarını görememektir. Aşk öyle bir yaratılmış ki hem dünyanın en tatlı duygusu ve aynı zamanda da çok acı bir duygudur. Gündüzleri aşk hafifletilir bir şekilde ama akşamları yanarsın kalp acısından. Aşk dil ile ifade edilemez. Aşık olunca insan sevdiğine de bir şey diyemez dilsiz olur. Bana sevmek mi yoksa sevilmek mi diye sorsalar sevmek derim. Çünkü karşımdaki kişinin beni ne kadar ölçüde sevdiğini bilemem. Bazen öyle birine aşık oluruz ki o kalbi taşımaktan utanırsınız. Hangi şairin şiirini okursam sanki şairler seni anlatıyor gibi geliyor bana. Ben aşkımı susarak unutmaya çalışmaktayım. Ben bu basit dünyada senin gibi kıymetli ve değerli bulduğum bir insansın.

etkileyici-ask-sozleri-hakkinda

Biz gerçekten de seninle yanlış bir zaman da karşılaşmıştık. Hem de hiç karşılaşmaması gereken iki kişiydik. Sevgili desem hayır aşk desem o da değil biz sadece rastlantıydık. Sevdiğiniz ve aşık olduğunuz insana bu sayfadaki etkileyici aşk sözleri olarak aralarından beğendiklerinizi mesaj yoluyla gönderebilirsiniz. Okurken ne kadar anlamlı ve etkileyici olduğunu da göreceksiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın.

Bir önceki güzel sözümüz olan Esprili Sözler başlıklı yazımızda esprili sözler gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Özel Günler

  Özel Günler

  Özel Günler

   

  Herkes sevilmeyi , saygı görmeyi , hatırlanmayı bekler ….

 • Öğrenci Mesajları

  Öğrenci Mesajları

  Öğrenci Mesajları, Öğrenci Mesajları Yeni, Öğrenci Mesajları Kısa, Öğrenci Mesajları Facebook, Öğrenci Mesajları Twitter, Öğrenci Mesajları

  Öğrenci…

 • Özgürlük Sözleri

  Özgürlük Sözleri

  Özgürlük sözleri ile özgür olmanın ne kadar anlamlı ve ne kadar önemli bir şey olduğunu çevrenizdekilere duyurabilir ve güzel…

 • Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri

  Doğum Günü Sözleri katеgorimizdе şіmdі de sіzlere en güzel ve en ilgi çekiсi Dоğum Günü Sözlеrini dеrlеdik….

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz