Güzel Sözler

-

Reklam

-

Etkileyici Sevgi sözleri

Etkileyici Sevgi sözleri

Etkileyici Sevgi sözleri

Kenarı yok bu sevginin, duramazsın öyle bir kenarda. Ortasındayız ikimiz de büyük bir sevgi çemberinin. İstesekte çıkamayız bu çemberin dışına sevgimiz bitmedikçe.
Sana her baktığında kalbimin ritimleri çoğalıyor. Sevgimi harekete geçiriyor güzelliğin kalbime sığamıyorum.
Dağıttın tüm tozunu yüreğimin. Dokundun en derinine hislerinle. Öyle temiz sevdin beni. Ne yaşarsak yaşayalım bu sevgimizin kirlenmesine izin verme sevgilim.
Canını hiçbir kötülüğün sıkmasına izin vermeyeceğim. Senin üzülmen beni kahrediyor. Sana bugüne kadar hiç yaşamadığın kadar güzel sevinçler yaşatacağım. Yeter ki bir an bile beni sevmekten vazgeçme.
Daha önce kimsenin olmadığı bir yerden düşmüş bir melek gibisin. Eğer görselerdi seni bana kadar gelemezdin. Kim görse seni esir eserdi sevgisine, tıpkı benim seni gördükten sonra yüreğimin esir olduğu gibi.
Sonra sen geldin. Tüm yorgunluğumun üstüne ne iyi geldin. Beni öylesine çok sevdin. Sana borçlu bıraktın yüreğimi. Sonra bende seni sevdim. İyiki geldin sevgilim.
Kar taneleri gibiyiz. Aynı yerde aynı yöndeyiz. Ama birbirimize dokunamıyoruz. Çünkü seni ne kadar çok sevdiğimden haberin bile yok.
Seni yüreğimde taşıyorum ama bana hiç yük olmuyorsun. Çünkü daha ağır hiçbir gücü hissetmiyorum.
Tahtını kurduğun gönlümde bahtımızın en güzelini yapmaya çalışıyorum. Çünkü senin sevgin herşeyin en güzelini hakediyor.
Seni bekleyeceğim zamanın ne kadar süreceğini bilmesem de bütün zamanlarımı seni beklemek için harcamaya değecek kadar sevdiğimi anlayacaksın.
Özgürlük sensiz geçen zamanlarda istediğimi yapmak değil, seni sevdiğim zamanlarda yaptığım herşeyi istemektir.
Ben gülmeyi sadece senin gamzelerinde seviyorum. Sensiz gülebildiğim bir an bile yokken beni sensiz bırakmayı aklından bile geçirme.
Kalbimin en güzel köşesini sana ayırmıştım. Sonra hepsine sahip oldun. Senin güzelliğine karşı koyabilecek bir gücü henüz tanıyamadım.
Bütün çiçeklerin kokmadığı kadar güzel kokun var. Söylesene sen hangi çiçeğin aromasısın. Daha önce hiç senin kadar güzel kokan bir çiçekle karşılaşmadığım için cahilliğimi affet. İlk defa başıma geliyorsun.
Bir ömür boyu adımlayacağımız bu sonunu bilmediğimiz karanlıkta ışığım olup yolumu aydınlatır mısın? Seni sevmek en koyu renkleri bile beyaza sevirir.

Bir önceki güzel sözümüz olan Ve Seni Gördüm O Anda başlıklı yazımızda gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

Beğenme Oranı: 4.2 Beğenen: 5 kişi

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Aldatma Mesajları

  Aldatma Mesajları

  Aldatma Mesajları, Aldatma Mesajları Yeni, Aldatma Mesajları Kısa, Aldatma Mesajları Facebook, Aldatma Mesajları Twitter, Aldatma Mesajları 2014, En

 • 2016 En Duygusal Sözler

  2016 En Duygusal Sözler

  2016 En Duygusal Sözler

  ·         Bir gün bir enkaz yığınının altında sevgi ile kurtarın beni diye inleyen nağmeleri duyarsanız, o…

 • Ağlatan Duygusal Sözler

  Ağlatan Duygusal Sözler

  Ağlatan Duygusal Sözler

  • Küçük ve yoksul çocukların en çok üzüldükleri yaşam stili, çocukken oyun oynamak yerine başkaları tarafından dövülmek…

 • Eşe Doğum Günü Mesajları

  Eşe Doğum Günü Mesajları

  Bu sayfamızda; Eşe Doğum Günü Mesajları, Eşe Doğum Günü Sözleri yer almaktadır. Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz