Güzel Sözler

-

Reklam

-

Etkileyici Sözler

Etkileyici Sözler

Etkileyici Sözler

etkileyici-sozler

Bu sayfadan etkileyici sözler bulup inceleyebilirsiniz. Sitemizde rahatlıkla etkileyici sözler bulabilirsiniz. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Biz hep bekleriz. Cuma gününü bekleriz, yılın geçmesini bekleriz ve mutlu olmayı bekleriz. Hayatımın hiç tadı tuzu yoktur. Ama senin sayende hayatım tatlandı. Bu hayatta hiç kendinizi yormayın. Sizlere eşlik etmek istiyorsa buyursun gelsin. Mutsuz olmamın sebebi herkes gibi sahte olmamamdan kaynaklanmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Zeka işi yalanla olur. Cesaret ise dürüstlük ile olmaktadır. Biz aşkın her halini gördük ve bu yüzden de aşkın ne hali varsa görsün diyebiliriz. Dilenci yıllara gençliğimi sadaka vermiş olduk. Allah ile hep iletişim halinde olduktan sonra ölüm bile güzel olmaktadır.

etkileyici-sozler-

Aşk bir kelebektir ölümü üç gündür. Sensiz boğazımdan geçmiyor gel birlikte nefes alalım. Başkalarının ne düşündüğünü asla umursamayınız. Yoksa onlar her zaman sizlerin sahibidir. İnsanlar genellikle en çok geride bıraktıklarını asla özlemez. Her zaman hayata niye geldiğimi düşünüp dururdum. Sonra seninle tanıştığım zaman hayata niye geldiğimi anlamış oldum. Bilmediğiniz bir yola gittiyseniz eğer o zaman attığınız adımlara karşı her zaman cesaretli olmanız lazımdır. Bir insanların yokluklarıyla varlar ve varlıklarıyla olanlar yoklar aslında. Aslında güldüğümde değil de mutlu olduğum zaman gülüyorum.

etkileyici-sozlerden

Hayaller hiç bir zaman uzağında değildir. Yeter ki sen hayallerinin peşinden koşmasını bil. Sen benim hayatımda öyle bir sondasın ki nokta bile koyamıyorum. Yanlış tarafa gittiğimi bilsem de geri dönmek istemiyorum. Ben para konusunda zengin olmak istemem. Benim sadece zenginliğim annemin arkamdan da dua etmesidir. Ben bir kitap gibiyim. Say, say ve defalarca oku. Beni asla başkalarıyla kıyaslamayın. Onlar gemileri yaksa ben limanları yakarım. Eğer bir yürek söz vermişse asla geri dönmemesi gerekmektedir. İlk seven kişi ne kadar uzakta olursa olsun kalpleri yan yana olsun yeter. Kimi insanlar var mesafeler yakın ama kalpleri uzaktadır.etkileyici-sozlerden-

Sevmek güzeldir ama karşılığı varsa. Bir insana eğer dokunmadan yüzünü görmeden sevebiliyorsan aşkı en çok hak eden sizsiniz demektir. Senin gülüşünde benim gülüşümü yansıtan. Mutluluğumun sebebi senin gülüşündü ve senin gülüşündü beni güldüren. Aşk dedikleri bir zulüm ve tedavi edilemeyen bir hastalıktır. Ya uçurum ol ya dağ ol ikisinin orta asla olmaz. Bugün yine aynı şey oldu. Kalbim seviyorum dedi. Dilim ise inkar edip durdu. Bir insanın sevdiğini sözler ile değil de gözlerinde anlayabilirsiniz. Bırakın giden gitsin siz zamanınızı onunla harcamayın. Sonuçta kaybeden siz değil o olmuş olacaktır. Etkileyici sözler arıyorsanız bu sayfayı ziyaret etmenizi öneriyorum.

Bir önceki güzel sözümüz olan Sevgi Sözleri başlıklı yazımızda Sevgi Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Kadir Gecesi Mesajları

  Kadir Gecesi Mesajları

  Kadir Gecesi Mesajları, Kadir Gecesi Sözleri, Kadir Gecesi Mesajları Kısa, Kadir Gecesi Mesajları Facebook,  En Güzel Kadir Gecesi Mesajları;…

 • Jeanne Moreau Sözleri

  Jeanne Moreau Sözleri

  Sayfamızda Jeanne Moreau Sözleri yer almaktadır. Yeni Jeanne Moreau Sözleri Kısa, Jeanne Moreau Sözleri facebook, Jeanne Moreau Sözleri twitter…

 • 2016 Can Alıcı Sözler

  2016 Can Alıcı Sözler

  2016 Can Alıcı Sözler

  ·         İnsan her şeyi zamanla unutur sineye çeker, fakat yaşadığı kırgınlıklar mutlaka yüreğinin bir kenarında yer…

 • 2017 En Güzel Mutluluk Sözleri

  2017 En Güzel Mutluluk Sözleri

  • İnsan sevince mutluluğun en dibini yaşıyor. Yaşamak sevincin içinde yer alıyorsa, aldığın nefesin huzur olduğunu anlarsın.

  • Küçük dokunuşlarla…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz