Güzel Sözler

-

Reklam

-

Evlilik Mesajları

Evlilik Mesajları

Evlilik Mesajları

 

 

evlilik-mesajlarindan

Sizler için aradığınız en güzel evlilik mesajları derledik ve yazdık. Hemen bu siteye girin ve okuyun. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bunu sakın unutmayınız. Her gün birbirine olan saygınız ve sevginiz kat, kat artsın. Benimle evlenir misin. Yaşam boyunca birbirinizi sevmeniz ve birbirine saygı göstermeniz dileğiyle. Mutluluklar dilerim. Gün geçtikçe sevginizi paylaşın sevginizi paylaştıkça da mutluluğunuz artacaktır. Sevginizi ölümsüzleştirmek için evlilik adımı atınız. Ömür boyu mutluluklar. Ebedi yola adım atınız. Bizlerin de tüm kalbi sizinle. Hayat boyu mutluluklar. Siz her zaman bir elmanın iki yarısı olun. Hayatınız boyunca mutlu olmanız dileğimle. Nikahınıza gelemesem de kalbim ve dileklerim hep sizinle. Mutluluklar dilerim size. Siz, siz olun mutlu olmayı ihmal etmeyin. İyi evlilikler.

evlilik-mesajlari-hakkinda-bilgiler

Erkek kadınsız kadın da erkeksiz yaşayamaz. Evliliklerde bunun içindir. Mutluluklar dilerim. Evliliğe adım attığınız için çok mutluyum. Mutluluğunuz daim olsun inşallah. Allah herkese güzel evlilikler nasip etsin. Birbirinizi hiç kırmayın. Mutluluklar dilerim. Evlilik size neşe saçsın inşallah. Hayat boyu mutluluklar. Yaşam boyunca birbirinizi sevmeniz dileğiyle. Mutluluğun ömür boyu sürer umarım. Birbirinizi üzmeyin ve mutluluklar hep birbiriniz ile paylaşın. Evliliğiniz daim olsun. Her gününüz aydınlık olması dileğiyle.

evlilik-mesajlari-hakkinda-bilgiEvlilik mesajları bu sitede bununla ilgili çok güzel sözler ilginizi çekeceğinden de tahmin ediyorum. Birlikte gezebilmeniz ve eğlenebilmeniz umuduyla. İyi mutluluklar. Sevginiz ebedi olsun birbirinizi hiç unutmayın. Huzur ve mutluluklar hep sizin evliliğinizin içerisinde olsun. Hayatın boyunca mutlu olmanız tüm dileriz. Eşiniz ile birlikte mutlu yaşamanız dileğiyle. Hayatın boyunca evliliğinizde saygı eksilmesin inşallah. Uğurlu evlilikler yaşamanızı dilerim. Günlerinizi hep aydınlıkta geçirin ve günlerinize hep ışık güneş doğsun. Zaman çok kısa birbirinizi üzmeyin ve birbirinizin kalbini hiç kırmayın. Zamanınız çok kısa olduğunu hiç unutmayın ve hep aklınızda olsun. Birbirinizin kalbini her zaman hoş tutun. Sanki birbirinizden bir an kopacakmış gibi hissedeceksiniz.

evlilik-mesajlari

Birbirinize gülücük saçın ve evliliğiniz öpücükler ile devam etmesi dileğiyle mus mutlu evlilikler dilerim. Hiç birinizde sevginiz bir damla bile bitmez umarım. Bereketli nikahlar dilerim. Evliliğiniz bol huzurlu bol mutluluklar ve bol çocuklu olması dileğiyle. Güzel evlilikler dilerim. Birbirine hiç kötü sözler sarf etmeyen ve birbirine her gün aşkınızın depreşmesini dilerim. Dilerim evliliğiniz boyunca hiç hayal kırıklıkları yaşamazsınız. Huzurlu evlilikler dilerim. Birlikte gülün ve birlikte ağlayın derdiniz olduğu zaman birlikte bir çözüm yolu arayın.

Bir önceki güzel sözümüz olan Kara Sevda Sözleri başlıklı yazımızda Kara Sevda Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Özlem Vе Sevgіуle İlgili Güzеl Sözler

  Özlem Vе Sevgіуle İlgili Güzеl Sözler

  Özlem Vе Sevgіуle İlgili Güzеl Sözler

   

  Bu sаyfаmızdа Özlem Ve Sevgiyle…

 • Araba Sözleri

  Araba Sözleri

  Araba Sözleri, Araba Sözleri Yeni, Araba Sözleri Kısa, Araba Sözleri Facebook, Araba Sözleri Twitter, Araba Sözleri 2013, En Güzel…

 • Önder Ve Lider İnsanlar

  Önder Ve Lider İnsanlar

  Önder Ve Lider İnsanlar

   

  Kitleleri peşlerinden sürüklemekte usta insanlardır. Sözlerini muhatabının en…

 • Sabır Sözleri

  Sabır Sözleri

  Bu sayfamızda; Sabır Sözleri yer almaktadır. Sabretmeyi bilmiyorsan baştan kaybetmişsindir.   (Şener Şentürk) Sabır, kurtuIuşun anahtarıdır

  Bu sayfamızda; Sabır Sözleri…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz