Güzel Sözler

-

Reklam

-

Evlilik Mesajları

Evlilik Mesajları

Evlilik Mesajları

 

 

evlilik-mesajlarindan

Sizler için aradığınız en güzel evlilik mesajları derledik ve yazdık. Hemen bu siteye girin ve okuyun. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bunu sakın unutmayınız. Her gün birbirine olan saygınız ve sevginiz kat, kat artsın. Benimle evlenir misin. Yaşam boyunca birbirinizi sevmeniz ve birbirine saygı göstermeniz dileğiyle. Mutluluklar dilerim. Gün geçtikçe sevginizi paylaşın sevginizi paylaştıkça da mutluluğunuz artacaktır. Sevginizi ölümsüzleştirmek için evlilik adımı atınız. Ömür boyu mutluluklar. Ebedi yola adım atınız. Bizlerin de tüm kalbi sizinle. Hayat boyu mutluluklar. Siz her zaman bir elmanın iki yarısı olun. Hayatınız boyunca mutlu olmanız dileğimle. Nikahınıza gelemesem de kalbim ve dileklerim hep sizinle. Mutluluklar dilerim size. Siz, siz olun mutlu olmayı ihmal etmeyin. İyi evlilikler.

evlilik-mesajlari-hakkinda-bilgiler

Erkek kadınsız kadın da erkeksiz yaşayamaz. Evliliklerde bunun içindir. Mutluluklar dilerim. Evliliğe adım attığınız için çok mutluyum. Mutluluğunuz daim olsun inşallah. Allah herkese güzel evlilikler nasip etsin. Birbirinizi hiç kırmayın. Mutluluklar dilerim. Evlilik size neşe saçsın inşallah. Hayat boyu mutluluklar. Yaşam boyunca birbirinizi sevmeniz dileğiyle. Mutluluğun ömür boyu sürer umarım. Birbirinizi üzmeyin ve mutluluklar hep birbiriniz ile paylaşın. Evliliğiniz daim olsun. Her gününüz aydınlık olması dileğiyle.

evlilik-mesajlari-hakkinda-bilgiEvlilik mesajları bu sitede bununla ilgili çok güzel sözler ilginizi çekeceğinden de tahmin ediyorum. Birlikte gezebilmeniz ve eğlenebilmeniz umuduyla. İyi mutluluklar. Sevginiz ebedi olsun birbirinizi hiç unutmayın. Huzur ve mutluluklar hep sizin evliliğinizin içerisinde olsun. Hayatın boyunca mutlu olmanız tüm dileriz. Eşiniz ile birlikte mutlu yaşamanız dileğiyle. Hayatın boyunca evliliğinizde saygı eksilmesin inşallah. Uğurlu evlilikler yaşamanızı dilerim. Günlerinizi hep aydınlıkta geçirin ve günlerinize hep ışık güneş doğsun. Zaman çok kısa birbirinizi üzmeyin ve birbirinizin kalbini hiç kırmayın. Zamanınız çok kısa olduğunu hiç unutmayın ve hep aklınızda olsun. Birbirinizin kalbini her zaman hoş tutun. Sanki birbirinizden bir an kopacakmış gibi hissedeceksiniz.

evlilik-mesajlari

Birbirinize gülücük saçın ve evliliğiniz öpücükler ile devam etmesi dileğiyle mus mutlu evlilikler dilerim. Hiç birinizde sevginiz bir damla bile bitmez umarım. Bereketli nikahlar dilerim. Evliliğiniz bol huzurlu bol mutluluklar ve bol çocuklu olması dileğiyle. Güzel evlilikler dilerim. Birbirine hiç kötü sözler sarf etmeyen ve birbirine her gün aşkınızın depreşmesini dilerim. Dilerim evliliğiniz boyunca hiç hayal kırıklıkları yaşamazsınız. Huzurlu evlilikler dilerim. Birlikte gülün ve birlikte ağlayın derdiniz olduğu zaman birlikte bir çözüm yolu arayın.

Bir önceki güzel sözümüz olan Kara Sevda Sözleri başlıklı yazımızda Kara Sevda Sözleri gibi etiketlerin yer aldığı sözler bulunmaktadır.

Bu güzel sözleri nasıl buldunuz?

İlk beğenen siz olun

Yazar:
Bu güzel sözler de dikkatinizi çekebilir
 • Elveda Mesajları

  Elveda Mesajları

  Elveda Mesajları, Elveda Mesajları Yeni, Elveda Mesajları Kısa, Elveda Mesajları Facebook, Elveda Mesajları Twitter, Elveda Mesajları 2014, En Güzel

 • Sitem Sözleri

  Sitem Sözleri

  Sitem sözleri ile eski sevgilinize, arkadaşınıza yada tanıdıklarınıza sitem edebilirsiniz. Aşağıdaki güzel sözler ile çok güzel…

 • Elveda Sözleri

  Elveda Sözleri

  Elveda Sözleri, Elveda Sözleri Yeni, Elveda Sözleri Kısa, Elveda Sözleri Facebook, Elveda Sözleri Twitter, Elveda Sözleri 2013, En Güzel…

 • İçi Dolu Özlü Sözler Listesi

  İçi Dolu Özlü Sözler Listesi

  İçi Dolu Özlü Sözler Listesi

  İçi dolu özlü sözler listesi insanların kısaca söyledikleri…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz